انهار
انهار
مطالب خواندنی

مواظب شيادان (عارف نما) باشيد

بزرگ نمایی کوچک نمایی
گفتاري از آيةالله امجد:
تا حرف از استاد می زنی فورا یک عده جوان می افتند دنبال یک عده شیاد و حقه باز،
آقا اینها نمی توانند استاد را تشخیص بدهند که استاد کیه؟ بچه از راه دورراه می افته می آید شهر دیگر برای یافتن استاد، که چی؟ کی گفته که بیایی؟ مگر چه چیزی برایت می دهند؟
کلاس و استاد می دانید چیه؟ انجام واجب و ترک محرمات می باشد خلاف نکن این کلاس است خوب بخور خوب بخواب خوب زندگی کن خوب هدف داشته باش حقوق همه را رعایت کن باید خودمان را درست بکنیم تا خودمان را درست نکنیم هیچ کلاس درس استادی به دردمان نمی خورد غیر از ضرر هیچ چیزی نیست هرچه از این کلاس به آن کلاس بروی بدتر می شوی نهج البلاغه هم بخوانی بدتر می شوی قرآن بخوانی بدتر می شوی چون تا زمانی که معده من خراب باشد هر غذای چرب و شیرین دیگری هم بخورم خراب می شود باید معده پاک شود انسان باید خودش را آماده نماید اگر آماده شد همچون اویس قرنی از قرن از پیامبر خدا استمداد می کرد.
یعنی شما می گویید خدا ظالمه؟ به انسان بگوید برو دنبال استاد و استاد را مشخص نکند؟ این حرف ها چیه؟
استاد رساله می باشد واجب و حرام در این حالت خدا استاد می شود اتقوالله و یعلمکم الله و الا یک عده افراد کال در جامعه افتاده و شده اند استاد ، جلوی پای خودش را نمی بیند شده استاد!، در مسائل بدیهی زندگی مانده ،آمده شده استاد! اصلا آدم را نمی شناسد.
دو دسته در جامعه هستند:
یکدسته افراد کال و یکدسته افراد شیاد و حقه باز ، هیچکدامشان بدرد نمی خورند آن را که خبری شد خبری باز نیامد.

  

 
پاسخ به احکام شرعی
 
موتور جستجوی سایت

تابلو اعلانات

پیوندها

حدیث روز

امیدواری به رحمت خدا

عن ابى ذرالغفارى (رضى اللّه عنه) قال: قال النبى (صلى اللّه عليه و آله‏ و سلّم): قال اللّه تبارك و تعالى:

يابن آدم ما دعوتنى و رجوتنى اغفرلك على ما كان فيك و ان اتيتنى بقرار الارض خطيئة اتيتك بقرارها مغفرة ما لم تشرك بى و ان اخطات حتى بلغ خطاياك عنان السماء ثم استغفرتنى غفرت لك.

اى فرزند آدم هر زمان كه مرا بخوانى و به من اميد داشته باشى تمام آنچه كه بر گردن توست مى‏بخشم و اگر به وسعت زمين همراه با گناه به پيش من آئى، من به وسعت زمين همراه با مغفرت به نزد تو مى‏آيم، مادامى كه شرك نورزى. و اگر مرتكب گناه شوى بنحوى كه گناهت به مرز آسمان برسد سپس استغفار كنى، ترا خواهم بخشيد.کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال محفوظ و متعلق به حجت الاسلام و المسلمین سید محمدحسن بنی هاشمی خمینی میباشد.

طراحی و پیاده سازی: FARTECH/فرتک - فکور رایانه توسعه کویر -