انهار
انهار
مطالب خواندنی

نمیدونم

بزرگ نمایی کوچک نمایی
سوال سلام
دختر 21 ساله ای هستم که چهار سال پیش با پسری آشنا شدم بعد از چند ماه با هم بودن از ریق اینترنت تمیم گرفتیم که به خانواده هامن بگم
(من قطر بودم و اون کرج) اصلا هم همدیگرو نیده بودیم داشتم میگفتم تصمیم گرفتیم به خانواده هامون بگیم اون زیاد با مشکل مواجه نشد و خانوادشو راضی کرد ولی من با انتقادات و رفتار و اخلاق شدیدا بد مواجه شدم اجازه بیرون اومدن از اتاق رو تا سه ماه نداشتم دست به هر چیزی میزم بابام میداختش دور مثل یه موجود کثیف اهام برخورد کردن و هر انگی بود بهم چسبوندن خانوادم تازه همه فامیلم پر کردن در حدی که روی روبه رو شن با هیچ کس رو نداشتم بعد ا چند ماه تصمیم گرفتم زندگیمو پس بیرم البته بابا و مامانم رفتن مکه حج واجب بعد بابام متهول شدن و منو بخشیدن و بعد از اینکه گوشی رو بهم دادن من وباره با اون پسر ارتباط بر قرار کردم و بعد از سه سا پر ددسر و کتک و دعوا حالا با هم ازدواج کردیم...؟؟؟
خیلی خوشبختیم دوسش دارم ولی بدیه کار همین دوست داشتنه هستش نمیتونم ازش دور باشم آلآن پنج ماهه ازدواج کردیم ولی هر روز دلتنگی من بیشتر میشه البته از نظر شرایط مالی در بدترین موقعیت هستم و من دریکی از اتاقای مادرشوهرم ر کرج زندگی میکنم...
حالا شکلاتم زیاده شدیدا واسه شوهرم دلتنگی میکنم خانواده شوهرم باهاش خیلی بد رفتار میکنن داعم با القاب بد پشت سرش حرف میزنن از طرفی هم به خاطر مشکلات مالی هیچ حرفی نمیتونم بزنم چون خورد و خوراکمون با مادرشوهرمه بعد من در شایط روحیه بدی هستم هنوز نتونستم روزهای قبل رو فراموش کنم حرفا و توهینایی که بهم شد البته اینم بگم به خاطر مکلات مالی عروسی گرفتیم و بابام واسه من یه جشن کوچیک گرفت که خانواده همسرم هیچکدوم نیومدن من واقعا در شرایط بدی هستم همیشه کارم شده گری به خاطر کار شوهرم همیشه تنهام شوهرم فیلمبرداره و فیلم میکس میکنه و صبح که مره سعت ده و یازده میاد خونه با این حال همه میگن چرا کار میکنه اینکه نمتونست از پس زندگی بر بیاد چرا زن گرفته همه جوره دارم تحمل میکنم و مخندم ولی از درون دیگه دارم خورد میشه دیگه نمیتونم داعم با شوهرم دعوام میشه از خودم شدیدا بدم اومده حوصله خودمو ندارم فقط دوست دارم تنها باشم توی یه جای تاریک نمیدونم چکار کنم مامان خوبیم ندارم که بتونم باهاشون مشورت کنم میخوام زندگیی بسازم که کسی نتونه حرف بزنه ولی هر چی تلاش میکنم بیشت میرم تو گل کم کم دارم نا امید میشم و شدیدا بی حوصله ممنون میشم که کمکم کنید.؟؟؟
با تشکر...
 
جواب عزیزم؛ ضمن آرزوی سلامتی شما و دعا برای رفع مشکلات و نگرانیهایتان و نیز درخواست از خدا برای قبولی طاعات و عبادات شما در این ماه عزیز و نورانی و مبارک رمضان؛ فعلاً بخاطر بیماری و مشغله های ضروری دیگر، فرصت پاسخگوئی به مشاوره برایمان وجود ندارد و فقط فعلاً پاسخگوی احکام هستیم و در بخش ورودی درخواست مشاوره بنری هم قرار داده ایم که مشاوره ارسال نشود.
البته در این ماه عزیز بهترین فرصت برای دوست شدن با خدا و رابطه با خالق هستی و عاقبت بخیر شدن هست. اجازه ندهید شیطان این فرصت طلایی را از شما بگیرد. التماس دعا. یاحقّ.

  

 
پاسخ به احکام شرعی
 
موتور جستجوی سایت

تابلو اعلانات

پیوندها

حدیث روز

امیدواری به رحمت خدا

عن ابى ذرالغفارى (رضى اللّه عنه) قال: قال النبى (صلى اللّه عليه و آله‏ و سلّم): قال اللّه تبارك و تعالى:

يابن آدم ما دعوتنى و رجوتنى اغفرلك على ما كان فيك و ان اتيتنى بقرار الارض خطيئة اتيتك بقرارها مغفرة ما لم تشرك بى و ان اخطات حتى بلغ خطاياك عنان السماء ثم استغفرتنى غفرت لك.

اى فرزند آدم هر زمان كه مرا بخوانى و به من اميد داشته باشى تمام آنچه كه بر گردن توست مى‏بخشم و اگر به وسعت زمين همراه با گناه به پيش من آئى، من به وسعت زمين همراه با مغفرت به نزد تو مى‏آيم، مادامى كه شرك نورزى. و اگر مرتكب گناه شوى بنحوى كه گناهت به مرز آسمان برسد سپس استغفار كنى، ترا خواهم بخشيد.کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال محفوظ و متعلق به حجت الاسلام و المسلمین سید محمدحسن بنی هاشمی خمینی میباشد.

طراحی و پیاده سازی: FARTECH/فرتک - فکور رایانه توسعه کویر -