انهار
انهار
مطالب خواندنی

زناشویی

بزرگ نمایی کوچک نمایی
سوال سلام . این ایمیل یکی از خویشان نزدیک و قابل اعتماد بنده است پس خواهش می کنم جوابم را کامل بدهید . بعد از ازدواجم چون مادرزن علیل و فلجم کسی را غیر از دخترش نداشت که از او مراقبت کند ایشان را به منزل کوچک و حقیر خودم اوردم . باور کنید منزل بنده بسیار کوچک است شاید به اندازه ی یک اتاق باشد با این حال نمی تونستم مادرزنم را رها کنم . شب ها من و همسرش با اطمینان از اینکه مادرزن بنده خوابیده اند با یکدیگر رابطه ی جنسی کامل برقرار می کنیم . من در این مسئله دو سوال داشتم . اگر ایا این کار من و همسرم با توجه به حظور مادرزن نبده در حالی که خوابیده و پشت به ما هستند اشکال شرعی دارد . سوال دوم من این است که اگر مادرزن بنده در حالی که پشت به من و هسرم هستند از خواب بیدار نشوند اما با خاطر ملاحه ی حال ما هیچ حرکتی نکنند به گونه ی که ما متوجه نشویم که ایشا بیدار هستند ایا ایشان مرتکب گناهی شده اند
 
جواب عزیزم؛ ضمن آرزوی سلامتی شما و دعا برای رفع مشکلات و نگرانیهایتان و نیز درخواست از خدا برای قبولی طاعات و عبادات شما در این ماه عزیز و نورانی و مبارک رمضان؛ فعلاً بخاطر بیماری و مشغله های ضروری دیگر، فرصت پاسخگوئی به مشاوره برایمان وجود ندارد و فقط فعلاً پاسخگوی احکام هستیم و در بخش ورودی درخواست مشاوره بنری هم قرار داده ایم که مشاوره ارسال نشود.
البته در این ماه عزیز بهترین فرصت برای دوست شدن با خدا و رابطه با خالق هستی و عاقبت بخیر شدن هست. اجازه ندهید شیطان این فرصت طلایی را از شما بگیرد. التماس دعا. یاحقّ.

  

 
پاسخ به احکام شرعی
 
موتور جستجوی سایت

تابلو اعلانات

پیوندها

حدیث روز

امیدواری به رحمت خدا

عن ابى ذرالغفارى (رضى اللّه عنه) قال: قال النبى (صلى اللّه عليه و آله‏ و سلّم): قال اللّه تبارك و تعالى:

يابن آدم ما دعوتنى و رجوتنى اغفرلك على ما كان فيك و ان اتيتنى بقرار الارض خطيئة اتيتك بقرارها مغفرة ما لم تشرك بى و ان اخطات حتى بلغ خطاياك عنان السماء ثم استغفرتنى غفرت لك.

اى فرزند آدم هر زمان كه مرا بخوانى و به من اميد داشته باشى تمام آنچه كه بر گردن توست مى‏بخشم و اگر به وسعت زمين همراه با گناه به پيش من آئى، من به وسعت زمين همراه با مغفرت به نزد تو مى‏آيم، مادامى كه شرك نورزى. و اگر مرتكب گناه شوى بنحوى كه گناهت به مرز آسمان برسد سپس استغفار كنى، ترا خواهم بخشيد.کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال محفوظ و متعلق به حجت الاسلام و المسلمین سید محمدحسن بنی هاشمی خمینی میباشد.

طراحی و پیاده سازی: FARTECH/فرتک - فکور رایانه توسعه کویر -