انهار
انهار
مطالب خواندنی

خاصیت هلیله سیاه

بزرگ نمایی کوچک نمایی

هلیله سیاه

انرژى نهفته شده در درون هلیلهٔ سیاه باعث تصفیهٔ کامل خون در بدن مى‌گردد و همین خون صاف در بدن شخص بیمار باعث سلامتى او مى‌گردد. مخصوصاً بیمارانى که ناراحتى چشمى دارند و از عینک استفاده مى‌کنند (ضعف چشمان)، اگر از هلیلهٔ سیاه استفاده نمایند بعد از یک مدت (هفت الى چهارده ماه) حتى عینک خود را از چشم درمى‌آورند و اگر در خوردن آن استمرار کنند (چهارده الى چهل ماه) حتى مى‌توانند در روز ستاره‌ها را ببینند و یا حتى هاله‌هاى متصاعد شده از اشیاء، گیاهان، حیوانات و انسان‌ها را ببینند (قدرت دید آنها بالا مى‌رود). البته متذکر مى‌شوم که علاوه بر مصرف هلیلهٔ سیاه یکسرى تمرینات تنفسى (پرانا) هم باید انجام گیرد تا اینکه سیکل انرژى در بدن جریان یافته و بدن به حداکثر تعادل انرژى خود برسد.


طریقه استفاده کردن از هلیلهٔ سیاه


شما مى‌توانید هلیلهٔ سیاه را از عطارى‌ها تهیه کنید و شب‌ها بعد از خوردن شام و قبل از خوابیدن، یک دانه هلیلهٔ سیاه را تکه تکه کنید 'پودر نکنید' داخل یک قاشق بریزید، مقدارى ماست رویش بریزید، و مخلوط کنید، سپس آن را قورت بدهید، البته بدون ماست هم مى‌شود آن را خورد فقط احتمال دارد مزهٔ تلخ آن گلوى شما را اذیت کند ولى اگر به همراه ماست خورده شود دیگر شما را اذیت نخواهد کرد. خاصیت هلیلهٔ سیاه شستشوى کامل معده، صاف کردن خون و دفع سموم از بدن مى‌باشد که در نتیجه قدرت دید را بالا مى‌برد.

  

 
پاسخ به احکام شرعی
 
موتور جستجوی سایت

تابلو اعلانات

پیوندها

حدیث روز

امیدواری به رحمت خدا

عن ابى ذرالغفارى (رضى اللّه عنه) قال: قال النبى (صلى اللّه عليه و آله‏ و سلّم): قال اللّه تبارك و تعالى:

يابن آدم ما دعوتنى و رجوتنى اغفرلك على ما كان فيك و ان اتيتنى بقرار الارض خطيئة اتيتك بقرارها مغفرة ما لم تشرك بى و ان اخطات حتى بلغ خطاياك عنان السماء ثم استغفرتنى غفرت لك.

اى فرزند آدم هر زمان كه مرا بخوانى و به من اميد داشته باشى تمام آنچه كه بر گردن توست مى‏بخشم و اگر به وسعت زمين همراه با گناه به پيش من آئى، من به وسعت زمين همراه با مغفرت به نزد تو مى‏آيم، مادامى كه شرك نورزى. و اگر مرتكب گناه شوى بنحوى كه گناهت به مرز آسمان برسد سپس استغفار كنى، ترا خواهم بخشيد.کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال محفوظ و متعلق به حجت الاسلام و المسلمین سید محمدحسن بنی هاشمی خمینی میباشد.

طراحی و پیاده سازی: FARTECH/فرتک - فکور رایانه توسعه کویر -