انهار
انهار
مطالب خواندنی

بودن خون در لباس نمازگزار

بزرگ نمایی کوچک نمایی
  
سوال بنده حجامت کرده و بعد از حجامت خون جزئی از زخمم تراوش می کند که البته با شستن مکرر از بین نمی رود البته مقدار ان خیلی جزئی است، در حالیکه باری اقامه نماز که بنده امام جماعت هستم باید خودم رو آماده می کردم ولی خون با تکرار طهارت بازم در حد سطحی و خیلی کم وجود داشت آیا با این وجود می تونستم امام جماعت را قبول کنم؟اشکالی پیش نمیاد برای نمازهای دیگران؟
با تشکر از پاسخگویی شما
مرجع تقلید: حضرت آیت الله العظمی مکارم شیرازی(مدظله)

جواب پسرم با وجود جاری شدن خون از بدنی که زخم می باشد یا حجامت کرده اید و روی آن بوسیله پارچه و باند بسته اید امام جماعت شدن اشکالی ندارد و خللی در نماز شما و جماعت ایجاد نمیکند. یاحق  

 
پاسخ به احکام شرعی
 
موتور جستجوی سایت

تابلو اعلانات

پیوندها

حدیث روز

امیدواری به رحمت خدا

عن ابى ذرالغفارى (رضى اللّه عنه) قال: قال النبى (صلى اللّه عليه و آله‏ و سلّم): قال اللّه تبارك و تعالى:

يابن آدم ما دعوتنى و رجوتنى اغفرلك على ما كان فيك و ان اتيتنى بقرار الارض خطيئة اتيتك بقرارها مغفرة ما لم تشرك بى و ان اخطات حتى بلغ خطاياك عنان السماء ثم استغفرتنى غفرت لك.

اى فرزند آدم هر زمان كه مرا بخوانى و به من اميد داشته باشى تمام آنچه كه بر گردن توست مى‏بخشم و اگر به وسعت زمين همراه با گناه به پيش من آئى، من به وسعت زمين همراه با مغفرت به نزد تو مى‏آيم، مادامى كه شرك نورزى. و اگر مرتكب گناه شوى بنحوى كه گناهت به مرز آسمان برسد سپس استغفار كنى، ترا خواهم بخشيد.کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال محفوظ و متعلق به حجت الاسلام و المسلمین سید محمدحسن بنی هاشمی خمینی میباشد.

طراحی و پیاده سازی: FARTECH/فرتک - فکور رایانه توسعه کویر -