انهار
انهار
مطالب خواندنی

راه نجات جوانان از خطر انحراف

بزرگ نمایی کوچک نمایی

 

v راه نجات جوانان از خطر انحراف:

از آنچه درباره فلسفه نماز گفته شد روشن گشت که تنها راه نجان انسان مخصوصا جوانان عزیز از دام شیاطین جن و انس،  نماز واقعی است. چنین نمازی است که جوانان را در برابر حملات فرهنگی دشمن بیمه می کند و قلعه محکمی در مقابل فرهنگ ابتذال بیگانه خواهد بود. اگر ما با عمل خودمان و راه صحیح بتوانیم لذت و نور معنویت  و انس با خداوند را در دلهای جوانان روشن نمائیم, بهترین خدمت را به نسل روشن ضمیرمان کرده ایم. و برخی از مسوولین به جای تملق گویی و فریب جوانان با الفاظ جذاب برای تقویت جناح و حزب خود بیایند ضمن بیان امتیازات جوانی خطرات این دوران را هم با صراحت به آنان بگویند و راه معقول را به آنان بیاموزند و تمام تلاش خود را صرف مشکلات جوانان که اشتغال و ازدواج می باشد کنند.


  

 
پاسخ به احکام شرعی
 
موتور جستجوی سایت

تابلو اعلانات

پیوندها

حدیث روز

امیدواری به رحمت خدا

عن ابى ذرالغفارى (رضى اللّه عنه) قال: قال النبى (صلى اللّه عليه و آله‏ و سلّم): قال اللّه تبارك و تعالى:

يابن آدم ما دعوتنى و رجوتنى اغفرلك على ما كان فيك و ان اتيتنى بقرار الارض خطيئة اتيتك بقرارها مغفرة ما لم تشرك بى و ان اخطات حتى بلغ خطاياك عنان السماء ثم استغفرتنى غفرت لك.

اى فرزند آدم هر زمان كه مرا بخوانى و به من اميد داشته باشى تمام آنچه كه بر گردن توست مى‏بخشم و اگر به وسعت زمين همراه با گناه به پيش من آئى، من به وسعت زمين همراه با مغفرت به نزد تو مى‏آيم، مادامى كه شرك نورزى. و اگر مرتكب گناه شوى بنحوى كه گناهت به مرز آسمان برسد سپس استغفار كنى، ترا خواهم بخشيد.کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال محفوظ و متعلق به حجت الاسلام و المسلمین سید محمدحسن بنی هاشمی خمینی میباشد.

طراحی و پیاده سازی: FARTECH/فرتک - فکور رایانه توسعه کویر -