انهار
انهار
مطالب خواندنی

مستحبات نماز

بزرگ نمایی کوچک نمایی
مسأله اختصاصي
مستحبات نماز
بهجت: مسأله 925- مستحب است در حال قيام نگاه كردن به محل سجده، و نیز بعید نیست استحباب نگاه کردن بين دو قدم در حال ركوع و به طرف بيني در حال سجود و به دامن خود در حال نشسته و به كف دو دست در حال قنوت، و مستحب است در حال قيام گذاشتن دستها روي رانها مقابل زانو؛ و درحال قنوت قرار دادن آنها مقابل صورت به طوري كه كف آنها رو به آسمان باشد؛ و در حال سجده گذاشتن دست ها مقابل گوشها یا صورت یا شانه ها و در حال نشسته  روي رانها و در حال ركوع روي زانو براي مردها.

  

 
پاسخ به احکام شرعی
 
موتور جستجوی سایت

تابلو اعلانات

پیوندها

حدیث روز

امیدواری به رحمت خدا

عن ابى ذرالغفارى (رضى اللّه عنه) قال: قال النبى (صلى اللّه عليه و آله‏ و سلّم): قال اللّه تبارك و تعالى:

يابن آدم ما دعوتنى و رجوتنى اغفرلك على ما كان فيك و ان اتيتنى بقرار الارض خطيئة اتيتك بقرارها مغفرة ما لم تشرك بى و ان اخطات حتى بلغ خطاياك عنان السماء ثم استغفرتنى غفرت لك.

اى فرزند آدم هر زمان كه مرا بخوانى و به من اميد داشته باشى تمام آنچه كه بر گردن توست مى‏بخشم و اگر به وسعت زمين همراه با گناه به پيش من آئى، من به وسعت زمين همراه با مغفرت به نزد تو مى‏آيم، مادامى كه شرك نورزى. و اگر مرتكب گناه شوى بنحوى كه گناهت به مرز آسمان برسد سپس استغفار كنى، ترا خواهم بخشيد.کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال محفوظ و متعلق به حجت الاسلام و المسلمین سید محمدحسن بنی هاشمی خمینی میباشد.

طراحی و پیاده سازی: FARTECH/فرتک - فکور رایانه توسعه کویر -