انهار
انهار
مطالب خواندنی

وزير دفاع: پرتاب‌هاي فضايي را افزايش مي‌دهيم

بزرگ نمایی کوچک نمایی
وزير دفاع: پرتاب‌هاي فضايي را افزايش مي‌دهيم
وزير دفاع و پشتيباني نيروهاي مسلح گفت: پرتاب‌هاي فضايي را افزايش مي‌دهيم.
به گزارش خبرنگار سياسي ايسنا سردار حسين دهقان در همايش مديران ارشد وزارت دفاع که با حضور رئيس‌جمهور برگزار شد، با بيان اينکه «عزم دولت براي تحقق سياست‌هاي اقتصاد مقاومتي جدي است»، خاطرنشان کرد: بازه زماني تبديل ايده تا محصول اکنون کاهش يافته و بنا داريم اين بازه در پايان دوره چهار ساله دولت يازدهم به 5/2 سال کاهش يابد.وي همچنين گفت: وزارت دفاع اکنون قادر است انواع موشک‌ها را توليد کند و بُرد، دقت و تاکتيکي بودن آ‌نها را افزايش دهد. ما اخيراً تلاش کرديم که موشک‌ها را رادارگريز کنيم و اين امر محقق شده است. همچنين توانسته‌ايم شناورهاي سطحي و زيرسطحي خود را به انواع سلاح‌هاي جديد مجهز کنيم.وي همچنين با بيان اينکه «ما اکنون قادريم انواع پرنده‌هاي نظامي و غيرنظامي را اورهال کنيم»، اظهار کرد: در تأمين قطعات مورد نياز خود با محدوديتي‌هايي مواجه هستيم که تلاش مي‌کنيم براي تأمين اين نياز خود نيز گام‌هاي بلندي برداريم.دهقان افزود: در حوزه فضايي، تمام زنجيره فضايي را اکنون در کشور داريم. در حال حاضر ايستگاه‌هاي زميني، توان مديريت ماهواره‌، سيستم پرتاب‌کننده و توليد ماهواره در کشور را در اختيار داريم و اميدواريم سطوح پرتابي خود را افزايش دهيم.وزير دفاع با بيان اينکه «در آستانه يک تحول اساسي در صنايع دفاعي هستيم»، گفت: در قالب برنامه چهار ساله و در چارچوب سياست‌هاي ابلاغي رهبري، طرح تحولي جديدي تهيه و تقديم رهبري شده و قرار است ستادکل نيروهاي مسلح هم درباره اين طرح اظهار نظر کند. ما به دنبال توسعه قابليت‌هاي انساني، تحقيقاتي،‌ توليدي و ساختاري خود هستيم، به گونه‌اي که تمامي نيازهاي نيروهاي مسلح براي مقابله با تهديد ناهمتراز، تأمين شود.وي با تاکيد بر اينکه «ما به دنبال تجهيز سلاح‌هاي خود و استفاده از مراکز دانش‌بنيان هستيم»، تصريح کرد: ما مي‌خواهيم تحقيقات و توليدات خود را مديريت کنيم تا از موازي‌کاري جلوگيري شود و همچنين دارايي‌هاي غيرمولد خود را به مولد تبديل مي‌کنيم.

  

 
پاسخ به احکام شرعی
 
موتور جستجوی سایت

تابلو اعلانات

پیوندها

حدیث روز

امیدواری به رحمت خدا

عن ابى ذرالغفارى (رضى اللّه عنه) قال: قال النبى (صلى اللّه عليه و آله‏ و سلّم): قال اللّه تبارك و تعالى:

يابن آدم ما دعوتنى و رجوتنى اغفرلك على ما كان فيك و ان اتيتنى بقرار الارض خطيئة اتيتك بقرارها مغفرة ما لم تشرك بى و ان اخطات حتى بلغ خطاياك عنان السماء ثم استغفرتنى غفرت لك.

اى فرزند آدم هر زمان كه مرا بخوانى و به من اميد داشته باشى تمام آنچه كه بر گردن توست مى‏بخشم و اگر به وسعت زمين همراه با گناه به پيش من آئى، من به وسعت زمين همراه با مغفرت به نزد تو مى‏آيم، مادامى كه شرك نورزى. و اگر مرتكب گناه شوى بنحوى كه گناهت به مرز آسمان برسد سپس استغفار كنى، ترا خواهم بخشيد.کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال محفوظ و متعلق به حجت الاسلام و المسلمین سید محمدحسن بنی هاشمی خمینی میباشد.

طراحی و پیاده سازی: FARTECH/فرتک - فکور رایانه توسعه کویر -