انهار
انهار
مطالب خواندنی

اصلاح طلبان بي خيال گراني،‌ نگران «مرگ بر آمريکا»!

بزرگ نمایی کوچک نمایی
جريان اصلاح‌طلب در دوره دولت احمدي‌نژاد نسبت به هرگونه افزايش قيمت کالاها و خدمات عمومي بسيار حساس بود و رسانه‌هاي اين جريان،‌ از کوچک‌ترين نوسان قيمتي در بازارها تحت عنوان فريبنده دلسوزي براي مردم،‌ هياهوي رسانه‌اي بزرگي به راه مي‌انداختند.
هنوز از ياد نرفته است که چند سال پيش رسانه‌هاي اصلاح‌طلب،‌ گران شدن مقطعي گوجه‌فرنگي را همچون يک بليه بزرگ اقتصادي براي کشور جلوه دادند به طوري که گويا گراني گوجه‌فرنگي به معناي زير خط فقر رفتن ميليون‌ها ايراني است.
اما اين روزها که دولت عوض شده و مديران اصلاح‌طلب راهي دستگاه‌ها و وزارتخانه‌هاي اجرايي شده‌اند و تقريبا مديريت تمامي نهادهاي تصميم‌گير اقتصادي دولت به دست جريان اصلاح‌طلب افتاده است،‌ رسانه‌هاي اين جريان،‌ تغيير رويکرد 180 درجه‌اي داده‌اند.
اينک ديگر کسي فريادي از رسانه‌هاي اصلاح‌طلب به علت گراني لبنيات،‌ مرغ،‌ تخم‌مرغ،‌ روغن،‌ مواد پروتئيني و تعرفه گاز، ‌ آب و برق و... که طي چند هفته اخير رخ داده را نمي‌شنود،‌ چون آن‌ها نگران تکرار شعار «مرگ بر آمريکا» هستند.
مروري بر رسانه‌هاي اينترنتي و مکتوب جريان اصلاح‌طلب در روزهاي اخير نشان مي‌دهد تمرکز آن‌ها بر موضوع انحرافي حذف شعار مرگ بر آمريکا است،‌ چون آن‌ها تکرار اين شعار در مراسم عمومي ملت ايران را مانعي بر سر بهبود روابط با اين دشمن شماره يک کشور بخصوص پس از تماس تلفني روحاني و اوباما مي‌دانند.
اصلاح‌طلبان براي شعار مرگ بر آمريکا،‌ پيشنهاد جايگزين مي‌دهند چون آن را چالش‌زا و در تعارض با تدابير دولت روحاني مي‌دانند،‌ اما گويا بهبود معيشت مردم ديگر جزو دغدغه‌هاي اين جريان نيست!

  

 
پاسخ به احکام شرعی
 
موتور جستجوی سایت

تابلو اعلانات

پیوندها

حدیث روز

امیدواری به رحمت خدا

عن ابى ذرالغفارى (رضى اللّه عنه) قال: قال النبى (صلى اللّه عليه و آله‏ و سلّم): قال اللّه تبارك و تعالى:

يابن آدم ما دعوتنى و رجوتنى اغفرلك على ما كان فيك و ان اتيتنى بقرار الارض خطيئة اتيتك بقرارها مغفرة ما لم تشرك بى و ان اخطات حتى بلغ خطاياك عنان السماء ثم استغفرتنى غفرت لك.

اى فرزند آدم هر زمان كه مرا بخوانى و به من اميد داشته باشى تمام آنچه كه بر گردن توست مى‏بخشم و اگر به وسعت زمين همراه با گناه به پيش من آئى، من به وسعت زمين همراه با مغفرت به نزد تو مى‏آيم، مادامى كه شرك نورزى. و اگر مرتكب گناه شوى بنحوى كه گناهت به مرز آسمان برسد سپس استغفار كنى، ترا خواهم بخشيد.کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال محفوظ و متعلق به حجت الاسلام و المسلمین سید محمدحسن بنی هاشمی خمینی میباشد.

طراحی و پیاده سازی: FARTECH/فرتک - فکور رایانه توسعه کویر -