انهار
انهار
مطالب خواندنی

آخرين بيانات امام خمینی درباره شيطان بزرگ

بزرگ نمایی کوچک نمایی
نه از ارتباط با متجاوزان خشنود شويد و نه از قطع ارتباط با آنان رنجور
من بار ديگر از مسوولين بالاي نظام جمهوري اسلامي مي‌خواهم که از هيچ‏کس و از هيچ ‏چيز جز خداي بزرگ نترسند و کمرها را ببندند و دست از مبارزه و جهاد عليه فساد و فحشاي سرمايه‏ داري غرب و پوچي و تجاوز کمونيزم نکشند که ما هنوز در قدم‌هاي اول مبارزه جهاني خود عليه غرب و شرقيم.
مگر بيش از اين است که ما ظاهراً از جهانخواران شکست مي‌خوريم و نابود مي‌شويم؟
مگر بيش از اين است که ما را در دنيا به خشونت و تحجر معرفي مي‌کنند؟
مگر بيش از اين است که با نفوذ ايادي قاتل و منحرف خود در محافل و منازل، عزت اسلام و مسلمين را پايکوب مي‌کنند؟
مگر بيش از اين است که فرزندان عزيز اسلام ناب محمدي در سراسر جهان بر چوبه ‏هاي دار مي‌‏روند؟
مگر بيش از اين است که زنان و فرزندان خردسال حزب ‏ا... در جهان به اسارت گرفته مي‌شوند؟
بگذار دنياي پست ماديت با ما چنين کند ولي ما به وظايف اسلامي خود عمل کنيم.
امروز بيش‌تر از هر زماني کينه و دشمني استکبار عليه اسلام ناب محمدي برملا شده است. بسيج عمومي آنان در دفاع از يک خود فروخته و نويسنده مزدور گوياي اين واقعيت است و شايد آنان اين همه فضاحت و بي‌‏آبرويي شان را به خاطر رسيدن به هدف شوم خود پيش‏بيني نکرده بودند که امروز با سرافکندگي و خواري از کرد خود پشيمان و با ذلت مراجعت مي‏کنند.... امروز با جمود و سکون و سکوت بايد مبارزه کرد و شور و حال حرکت انقلاب را پا برجا داشت. من باز مي‌گويم همه مسوولان نظام و مردم ايران بايد بدانند که غرب و شرق تا شما را از هويت اسلامي‏تان به خيال خام خودشان بيرون نبرند، آرام نخواهند نشست. نه از ارتباط با متجاوزان خشنود شويد و نه از قطع ارتباط با آنان رنجور، هميشه با بصيرت و با چشماني باز به دشمنان خيره شويد و آنان را آرام نگذاريد که اگر آرام گذاريد، لحظه‏اي آرامتان نمي‌گذارند.
منبع: هفته نامه پرتوسخن؛ شماره697؛ 92/07/24
 

  

 
پاسخ به احکام شرعی
 
موتور جستجوی سایت

تابلو اعلانات

پیوندها

حدیث روز

امیدواری به رحمت خدا

عن ابى ذرالغفارى (رضى اللّه عنه) قال: قال النبى (صلى اللّه عليه و آله‏ و سلّم): قال اللّه تبارك و تعالى:

يابن آدم ما دعوتنى و رجوتنى اغفرلك على ما كان فيك و ان اتيتنى بقرار الارض خطيئة اتيتك بقرارها مغفرة ما لم تشرك بى و ان اخطات حتى بلغ خطاياك عنان السماء ثم استغفرتنى غفرت لك.

اى فرزند آدم هر زمان كه مرا بخوانى و به من اميد داشته باشى تمام آنچه كه بر گردن توست مى‏بخشم و اگر به وسعت زمين همراه با گناه به پيش من آئى، من به وسعت زمين همراه با مغفرت به نزد تو مى‏آيم، مادامى كه شرك نورزى. و اگر مرتكب گناه شوى بنحوى كه گناهت به مرز آسمان برسد سپس استغفار كنى، ترا خواهم بخشيد.کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال محفوظ و متعلق به حجت الاسلام و المسلمین سید محمدحسن بنی هاشمی خمینی میباشد.

طراحی و پیاده سازی: FARTECH/فرتک - فکور رایانه توسعه کویر -