انهار
انهار
مطالب خواندنی

محافظت بر نمازها

بزرگ نمایی کوچک نمایی

از جمله موضوعاتي که در احاديث اهل بيت عصمت (عليهم السلام )مورد تاکيد قرار گرفته است . محافظت بر نمازها است که بر هر مسلماني لازم است بر نمازهاي خود چه از جهت وقت  و  چه  از  جهات ديگر مواظبت کند که حضرت صادق (عليه السلام ) فرمود : حضرت پيغمبر  ( صلي عليه و آله ) فرمودند :« شيطان تا هنگامي که يک فرد مسلمان به نماز هاي پنجگانه خود اهميّت کافي مي دهد  و هر يک از آنها را در وقت خود مي خواند ، گريزان است، ولي  همين که محافظت به نمازهاي خود را از دست داد ، شيطان بر او جرات پيدا مي کند و او را به ارتکاب گناهان بزرگ مي کشاند .» 


  

 
پاسخ به احکام شرعی
 
موتور جستجوی سایت

تابلو اعلانات

پیوندها

حدیث روز

امیدواری به رحمت خدا

عن ابى ذرالغفارى (رضى اللّه عنه) قال: قال النبى (صلى اللّه عليه و آله‏ و سلّم): قال اللّه تبارك و تعالى:

يابن آدم ما دعوتنى و رجوتنى اغفرلك على ما كان فيك و ان اتيتنى بقرار الارض خطيئة اتيتك بقرارها مغفرة ما لم تشرك بى و ان اخطات حتى بلغ خطاياك عنان السماء ثم استغفرتنى غفرت لك.

اى فرزند آدم هر زمان كه مرا بخوانى و به من اميد داشته باشى تمام آنچه كه بر گردن توست مى‏بخشم و اگر به وسعت زمين همراه با گناه به پيش من آئى، من به وسعت زمين همراه با مغفرت به نزد تو مى‏آيم، مادامى كه شرك نورزى. و اگر مرتكب گناه شوى بنحوى كه گناهت به مرز آسمان برسد سپس استغفار كنى، ترا خواهم بخشيد.کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال محفوظ و متعلق به حجت الاسلام و المسلمین سید محمدحسن بنی هاشمی خمینی میباشد.

طراحی و پیاده سازی: FARTECH/فرتک - فکور رایانه توسعه کویر -