انهار
انهار
مطالب خواندنی

لکه بینی ها تا چه زمان استحاضه اند (مرجع تقلید آیةالله فاضل) +

بزرگ نمایی کوچک نمایی
سوال زنی 34 ساله هستم. بعد از اتمام دوره 7روزه پریودی خونریزی ام قطع شد تا 5 روز بعد از آن که دوباره لکه بینی پیدا کردم. طبق مطالعاتم در رساله این لکه بینی حکم استحاضه را دارد ولی سوالم این است اگر این لکه بینی ادامه پیدا کند تا چه زمان حکم استحاضه را داردو از چه زمانی حکم حیض را پیدا می کند؟
مرجع تقلید: حضرت آیت الله العظمی لنکرانی(قدّس سرّه)

جواب لکه ها تا زمانی استحاضه محسوب میشوند که شرایط حیض را پیدا نکنید اما زمانیکه شرایط حیض را پیدا کردید باید به حکم حیض عمل کنید. یاحق  

 
پاسخ به احکام شرعی
 
موتور جستجوی سایت

تابلو اعلانات

پیوندها

حدیث روز

امیدواری به رحمت خدا

عن ابى ذرالغفارى (رضى اللّه عنه) قال: قال النبى (صلى اللّه عليه و آله‏ و سلّم): قال اللّه تبارك و تعالى:

يابن آدم ما دعوتنى و رجوتنى اغفرلك على ما كان فيك و ان اتيتنى بقرار الارض خطيئة اتيتك بقرارها مغفرة ما لم تشرك بى و ان اخطات حتى بلغ خطاياك عنان السماء ثم استغفرتنى غفرت لك.

اى فرزند آدم هر زمان كه مرا بخوانى و به من اميد داشته باشى تمام آنچه كه بر گردن توست مى‏بخشم و اگر به وسعت زمين همراه با گناه به پيش من آئى، من به وسعت زمين همراه با مغفرت به نزد تو مى‏آيم، مادامى كه شرك نورزى. و اگر مرتكب گناه شوى بنحوى كه گناهت به مرز آسمان برسد سپس استغفار كنى، ترا خواهم بخشيد.کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال محفوظ و متعلق به حجت الاسلام و المسلمین سید محمدحسن بنی هاشمی خمینی میباشد.

طراحی و پیاده سازی: FARTECH/فرتک - فکور رایانه توسعه کویر -