انهار
انهار
مطالب خواندنی

سردار سرتیپ بسیجی: ایران همان ایران خمینی هست و خواهد ماند.

بزرگ نمایی کوچک نمایی

انتقاد شدید رئیس بسیج از توافق و قطعنامه شورای امنیت

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با تأکید بر اینکه هر ایرانی که اسناد وین را بخواند نفرتش به آمریکا صد چندان می شود، گفت: در قطعنامه‌ای که آمریکا به شورای امنیت پیشنهاد داد دشمنی با ایران موج می‌زند.

تیر پرس/ رئیس سازمان بسیج مستضعفین با تأکید بر اینکه هر ایرانی که اسناد وین را بخواند نفرتش به آمریکا صد چندان می شود، گفت: در قطعنامه‌ای که آمریکا به شورای امنیت پیشنهاد داد دشمنی با ایران موج می‌زند.

به گزارش تیر پرس به نقل از مهر، سردار سرتیپ بسیجی محمد رضا نقدی رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به متن جمع بندی مذاکرات هسته ای ایران و ۱+۵ گفت: اظهارات این روزهای مقامات آمریکایی هیج نشانی از نزدیک شدن به اجرای یک تفاهم عادلانه را ندارد، بلکه ظاهراً مذاکرات، آنها را در دشمنی خودشان جدی تر کرده است.

وی سخنان خصمانه مقامات آمریکایی علیه جمهوری اسلامی ایران را گواه افزایش دشمنی دولت آمریکا با ملت ایران دانست و افزود:

اوباما می گوید: اگر بخواهیم، می توانیم ارتش ایران را نابود کنیم؛

کارتر اشتون وزیر دفاع آمریکا می گوید: گزینه های نظامی روی میز است.

کِری می گوید: توافق انجام شده بخاطر این خوب است که امکان حمله نظامی را منتفی نمی کند.

سخنگوی کاخ سفید می گوید: توافق با ایران فرصت بیشتری برای شناسایی دقیق اهداف فراهم کرده و دسترسی به اهداف در یک حمله نظامی را هدفمند می کند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان این مواضع ادامه داد: اینها مواضع بعد از مذاکره و تفاهم آقایان است؛ آقایانی که کسی مجبورشان نکرده مذاکره کنند، بلکه سال هاست برای مذاکره التماس کرده اند.

وی به برخی اقدامات اوباما برای فریب ملت ایران اشاره کرد و اظهار داشت: این اظهارات بعد از مذاکرات نشان از عمق بی صداقتی دولتی دارد، که رییس جمهورش پیام دوستی نوروزی فرستاده و امسال در کاخ سفید هفت سین پهن کرده است.

نقدی افزود: این مواضع بعد از مذاکره و اظهار دوستی دولتی است که در یک اقدام بی سابقه و خلاف عرف دیپلماتیک وزیر خارجه اش برای مسأله ایران بیشتر از هشتاد بار عرض اقیانوس اطلس را طی کرده و برای گدایی یک تفاهم نامه، ۲۰ شبانه روز با پای شکسته محل مذاکره را ترک نکرده است.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: حالا دولتی که دوستی اش را با این مواضع آتشین ضد ایرانی اعلام می کند، خودتان حساب کنید دشمنی اش چگونه است؟ آمریکایی که در موضع ضعف و استیصال اینطور حرف می زند اگر قوت بگیرد چه می کند؟

وی با بیان اینکه بعضی ها در داخل کاسه از آش داغ تر شده و برای تبرئه مقامات آمریکا از این مواضع خشونت بار و کینه توزانه و تبعات حقوقی این سخنان ننگ آور می گویند این حرف ها برای خوراک داخلی آنهاست؛ ادامه داد: فرض کنیم این حرف ها برای خوراک داخلی امریکا باشد، اما آیا می شود گفت: آنچه هم روی کاغذ آمده و سند شده است، برای خوراک داخلی آمریکاست.

جانشین فرمانده کل سپاه در امر بسیج با تأکید بر اینکه هر ایرانی که اسناد وین را بخواند نفرتش به آمریکا صد چندان می شود، خاطر نشان کرد: قطعنامه ای که آمریکا به شورای امنیت پیشنهاد داد در همه بندهایش دشمنی با ایران موج می زند و نماد کینه شتری امریکا با ملت ایران است و نشان می دهد که آمریکا به دنبال راهی است که از نتیجه مذاکرات برای اعمال فشار و دشمنی بیشتر علیه ملت ایران استفاده کند.

وی تصریح کرد: آمریکا توافقات را صرفاً برای قانونی کردن تحریم ها و استمرار فشار به ایران نیاز دارد و بس.

رئیس سازمان بسیج ادامه داد: ما می گفتیم هسته ای بهانه ای است و آنها حتی اگر توافق هسته ای بشود، بعداً سراغ موشکی و قدرت منطقه ای ایران و بهانه حقوق بشر و امثال آن می آیند، ولی قطعنامه پیشنهادی دیروز آمریکا نشان داد ظاهراً آنها می خواهند همه راه را یک ضرب بروند.

نقدی در خاتمه تصریح کرد: آمریکا به توافقات نه بعنوان گامی برای شکستن دیوار بی اعتمادی بلکه به توافقات بعنوان ابزاری برای فشار بیشتر به ایران و زمینه سازی برای تجاوز نظامی می نگرد.
همه باید هوشیار باشیم و با حفظ وحدت و یکپارچگی جلوی این زیاده خواهی ها بایستیم و نشان دهیم ایران همان ایران خمینی هست و خواهد ماند.

منبع


  

 
پاسخ به احکام شرعی
 
موتور جستجوی سایت

تابلو اعلانات

پیوندها

حدیث روز

امیدواری به رحمت خدا

عن ابى ذرالغفارى (رضى اللّه عنه) قال: قال النبى (صلى اللّه عليه و آله‏ و سلّم): قال اللّه تبارك و تعالى:

يابن آدم ما دعوتنى و رجوتنى اغفرلك على ما كان فيك و ان اتيتنى بقرار الارض خطيئة اتيتك بقرارها مغفرة ما لم تشرك بى و ان اخطات حتى بلغ خطاياك عنان السماء ثم استغفرتنى غفرت لك.

اى فرزند آدم هر زمان كه مرا بخوانى و به من اميد داشته باشى تمام آنچه كه بر گردن توست مى‏بخشم و اگر به وسعت زمين همراه با گناه به پيش من آئى، من به وسعت زمين همراه با مغفرت به نزد تو مى‏آيم، مادامى كه شرك نورزى. و اگر مرتكب گناه شوى بنحوى كه گناهت به مرز آسمان برسد سپس استغفار كنى، ترا خواهم بخشيد.کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال محفوظ و متعلق به حجت الاسلام و المسلمین سید محمدحسن بنی هاشمی خمینی میباشد.

طراحی و پیاده سازی: FARTECH/فرتک - فکور رایانه توسعه کویر -