انهار
انهار
مطالب خواندنی

(۱۲۰) ژن خلیفه دولت اسلامی! مشخص شد

بزرگ نمایی کوچک نمایی
به گزارش فارس؛ نشریه روسی «کامونیتارین» با انتشار مطلبی درباره خلیفه خودخوانده گروه تروریستی داعش از ماهیت این فرد به عنوان عامل اصلی موساد پرده برداشت.
در مطلب این نشریه آمده است: در «جهان‌ موازی» حوادثی تحت تأثیر برخی نیروها روی می‌دهد که رسانه‌ها می‌ترسند در مورد آن صحبت کنند که در این زمینه نیاز است تا دولت‌ها برای از بین بردن اینگونه تهدیدات از کشورهای خود، اقداماتی را انجام دهند.

«خلیفه البغدادی» از پدر و مادری یهودی متولد شده است
در ادامه آمده است: منابع مستقل در تابستان سال۲۰۱۴ گزارش دادند که نام واقعی «خلیفه البغدادی» رئیس گروه داعش، «الیوت سیمون» است که از پدر و مادری یهودی متولد شده و عامل موساد است.
نام واقعی «ابوبکر البغدادی»، «الیوت سیمون» است که توسط موساد سرویس اطلاعاتی اسرائیل استخدام شده و در زمینه جاسوسی و جنگ روانی علیه جوامع عربی و اسلامی آموزش دیده است.
این اطلاعات از سوی «ادوارد اسنودن» در روزنامه‌ها و وب‌سایت‌ها منتشر شده است: «ابوبکر البغدادی» رئیس داعش با سرویس‌های اطلاعاتی انگلیس، اسرائیل و آمریکا برای ایجاد سازمانی که قادر به جذب افراط‌گرایان و تروریستی‌ها از سراسر جهان باشد، همکاری دارد.
شریه فوق در مورد دومین منبع تأیید این اطلاعات، تصریح می‌کند: براساس عکس‌های مستندی که توسط رسانه‌های ایرانی منتشر شد، هویت واقعی امیر داعش که توسط عوامل صهیونیستی آموزش دیده است، فاش شد.

واگذاری مأموریتی مهم و سری به «ابوبکر البغدادی» از سوی موساد
در این رابطه یک سازمان اطلاعاتی هویت صحیح و کامل امیر داعش تحت نام «ابوبکر البغدادی» را که نام وی «الیوت سیمون» است، کشف کرد به طوریکه این عامل موساد مجری یک مأموریت مهم و سری برای صهیونیست‌ها تحت نام مستعار «ابراهیم بن‌عواد بن‌ابراهیم البدری الارادی حسینی»، گردید.
طرح این‌گونه بود که تمام رهبران نظامی و غیرنظامی کشورهایی که به نوعی «تهدیدی برای اسرائیل» محسوب می‌شوند، نابود شده و سپس جذب آنها توسط دولت صهیونیستی در تمام قلمرو خاورمیانه به منظور ایجاد اسرائیل بزرگ، تسهیل شود.
به طور اختصار این طرح مرزهای پروژه صهیونیستی «اسرائیل بزرگ» یا «سرزمین اسرائیل» را مشخص می‌ساخت.
این واقعیت‌ها که در ماه اوت ۲۰۱۴ منتشر شد، تأیید کرد که «خلیفه رولکس» به کارگردانی اسرائیل بذر هرج‌ومرج را در کشورهای همسایه با رژیم صهیونیستی پاشید که با این حال، باید ۲ کارت داعش و «اسرائیل بزرگ» را در کنار یکدیگر دید.

«البغدادی»؛ مهره صهیونیست‌ها برای ایجاد «اسرائیل بزرگ»
منبع سوم برای تأیید اطلاعات مذکور، مجله‌های عبری «راه کی‌وونیم»، «مجله یهودیت و صهیونیسم» و غیره است که در آن «اوود اینون» در مطلبی می‌نویسد: البغدادی به عنوان عامل صهیونیست‌ها، طرح قدیمی ایجاد «اسرائیل بزرگ» را اجرا می‌کند.
این نشریه روسی اینگونه نتیجه‌گیری می‌کند: همه این موارد نشان‌دهنده آن است که داعش به کارگردانی موساد می‌خواهد فضای منطقه را متشنج کند و از دیگر سو «یهودیان» و صهیونیست‌ها «غزه» محاصره شده را بگیرند که آمریکایی‌ها و اسرائیلی‌ها به منظور حمایت از دولت صهیونیستی این امر را به بهانه تعرض به «خاک اسرائیل» از سوی باصطلاح «تروریست‌ها» دنبال خواهند کرد.
منبع فوق ادامه می‌دهد: صهیونیست‌ها طرح «اجرایی کردن داعش» را حداقل از ابتدای تابستان گذشته آغاز کردند که البته این پروژه در چارچوب همان «بهار عربی» برای بی‌ثبات کردن عراق، سودان، تونس، مصر، لیبی، سوریه و مالی، تهیه شده است.
نشریه «کامونیتارین» در ادامه همچنین به گفته‌های برخی از چهره‌های مطرح صهیونیست‌ها درباره دامن زدن اسرائیل به تنش‌ها و تحریک هرج‌ومرج و جنگ داخلی و آموزش تروریست‌های حرفه‌ای از سوی این رژیم برای تأمین منافع استراتژیک اسرائیل اشاره می‌کند.

صهیونیست‌ها در تکاپوی گردآوری «ارتش شیطان»
به گفته این منبع، پشتیبانی از مزدوران و افراط‌گرایان در افغانستان، بوسنی، کوزوو، تونس، لیبی و سوریه و همچنین تشدید اوضاع در اوکراین نیز در راستای طرح‌های صهیونیست‌ها برای دامن زدن به هرج‌ومرج در منطقه می‌باشد.
این نشریه در ادامه ضمن بیان گوشه‌هایی از طرح‌های سازمان‌های یهودی در ماجراجویی‌های سیاسی در لیبی، تصریح می‌کند که ایدئولوگ‌های صهیونیست‌ها در قالب ایجاد هرج‌ومرج برای ایجاد «اسرائیل بزرگ»، متعصب‌ترین و وحشی‌ترین افراد را از سراسر جهان در قالب «ارتش شیطان» گردهم آورده‌اند که از هیچ جنایتی رویگردان نبوده و برای ایجاد رعب و وحشت، جنایات خود را در شبکه‌های اجتماعی گسترش می‌دهند.
نشریه فوق سوریه را جوخه مرگ جهت آماده کردن گروه‌های تروریستی از سوی صهیونیست‌ها برای کشورهای عربی عنوان می‌کند.
این نشریه در پایان مطلب خود می‌نویسد: صهیونیست‌ها از طریق اجرای هرج‌ومرج و تحمیل درد و رنج و ریختن خون مردم این کشورها، در تلاش برای ساختن مرداب جدیدی تحت عنوان «اسرائیل بزرگ» هستند اما مادامی که سازمان‌های نسل‌کشی و جنایت علیه بشریت به کار خود ادامه می‌دهند ،این «رشته‌های جنایات» در یک دادگاه نظامی به پایان خواهد رسید و هر انسان آزاداندیشی باید به دستگیری و خنثی‌سازی اعمال جنایتکاران جنگی مساعدت کند.

  

 
پاسخ به احکام شرعی
 
موتور جستجوی سایت

تابلو اعلانات

پیوندها

حدیث روز
بسم الله الرحمن الرحیم
چهار پناهگاه در قرآن
   
أَبَانُ بْنُ عُثْمَانَ وَ هِشَامُ بْنُ سَالِمٍ وَ مُحَمَّدُ بْنُ حُمْرَانَ عَنِ الصَّادِقِ (علیه السلام) قَالَ:
عَجِبْتُ لِمَنْ فَزِعَ مِنْ أَرْبَعٍ كَيْفَ لَا يَفْزَعُ إِلَى أَرْبَعٍ
(۱) عَجِبْتُ لِمَنْ خَافَ كَيْفَ لَا يَفْزَعُ إِلَى قَوْلِهِ- حَسْبُنَا اللَّهُ وَ نِعْمَ الْوَكِيلُ فَإِنِّي سَمِعْتُ اللَّهَ عَزَّ وَ جَلَّ يَقُولُ بِعَقَبِهَا فَانْقَلَبُوا بِنِعْمَةٍ مِنَ اللَّهِ وَ فَضْلٍ لَمْ يَمْسَسْهُمْ سُوءٌ
(۲) وَ عَجِبْتُ لِمَنِ اغْتَمَّ كَيْفَ لَا يَفْزَعُ إِلَى قَوْلِهِ- لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَكَ إِنِّي كُنْتُ مِنَ الظَّالِمِينَ فَإِنِّي سَمِعْتُ اللَّهَ عَزَّ وَ جَلَّ يَقُولُ بِعَقَبِهَا- وَ نَجَّيْناهُ مِنَ الْغَمِّ وَ كَذلِكَ نُنْجِي الْمُؤْمِنِينَ
(۳) وَ عَجِبْتُ لِمَنْ مُكِرَ بِهِ كَيْفَ لَا يَفْزَعُ إِلَى قَوْلِهِ- وَ أُفَوِّضُ أَمْرِي إِلَى اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ بَصِيرٌ بِالْعِبادِ فَإِنِّي سَمِعْتُ اللَّهَ عَزَّ وَ جَلَّ يَقُولُ بِعَقَبِهَا- فَوَقاهُ اللَّهُ سَيِّئاتِ ما مَكَرُوا
(۴) وَ عَجِبْتُ لِمَنْ أَرَادَ الدُّنْيَا وَ زِينَتَهَا كَيْفَ لَا يَفْزَعُ إِلَى قَوْلِهِ- ما شاءَ اللَّهُ لا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ فَإِنِّي سَمِعْتُ اللَّهَ عَزَّ وَ جَلَّ يَقُولُ بِعَقَبِهَا- إِنْ تَرَنِ أَنَا أَقَلَّ مِنْكَ مالًا وَ وَلَداً. فَعَسى‏ رَبِّي أَنْ يُؤْتِيَنِ خَيْراً مِنْ جَنَّتِكَ وَ عَسَى مُوجِبَةٌ
    
آقا امام صادق (عليه السّلام) فرمود: در شگفتم از كسى كه از چهار چيز مى‌هراسد چرا بچهار چيز پناهنده نميشود:
(۱) شگفتم از آنكه ميترسد چرا پناه نمى‌برد بفرمودۀ خداى عز و جل« حَسْبُنَا اَللّٰهُ‌ وَ نِعْمَ‌ اَلْوَكِيلُ‌ » خداوند ما را بس است و چه وكيل خوبى است زيرا شنيدم خداى جل جلاله بدنبال آن ميفرمايد:بواسطۀ نعمت و فضلى كه از طرف خداوند شامل حالشان گرديد باز گشتند و هيچ بدى بآنان نرسيد.
(۲) و شگفتم در كسى كه اندوهناك است چرا پناه نمى‌برد بفرمودۀ خداى عز و جل:« لاٰ إِلٰهَ‌ إِلاّٰ أَنْتَ‌ سُبْحٰانَكَ‌ إِنِّي كُنْتُ‌ مِنَ‌ اَلظّٰالِمِينَ‌ » زيرا شنيدم خداى عز و جل بدنبال آن ميفرمايد در خواستش را برآورديم و از اندوه نجاتش داديم و مؤمنين را هم چنين ميرهانيم.
(۳) و در شگفتم از كسى كه حيله‌اى در بارۀ او بكار رفته چرا بفرمودۀ خداى تعالى پناه نمى‌برد« وَ أُفَوِّضُ‌ أَمْرِي إِلَى اَللّٰهِ‌ إِنَّ‌ اَللّٰهَ‌ بَصِيرٌ بِالْعِبٰادِ »:كار خود را بخدا واگذار ميكنيم كه خداوند بحال بندگان بينا است)زيرا شنيدم خداى بزرگ و پاك بدنبالش مى‌فرمايد خداوند او را از بديهائى كه در بارۀ او بحيله انجام داده بودند نگه داشت.
(۴) و در شگفتم از كسى كه خواستار دنيا و آرايش آن است چرا پناهنده نميشود بفرمايش خداى تبارك و تعالى(« مٰا شٰاءَ اَللّٰهُ‌ لاٰ قُوَّةَ‌ إِلاّٰ بِاللّٰهِ‌ »)(آنچه خدا خواست همان است و نيروئى جز به يارى خداوند نيست)زيرا شنيدم خداى عز اسمه بدنبال آن ميفرمايد اگر چه مرا در مال و فرزند از خودت كمتر مى‌بينى ولى اميد هست كه پروردگار من بهتر از باغ تو مرا نصيب فرمايد (و كلمۀ:عسى در اين آيه بمعناى اميد تنها نيست بلكه بمعناى اثبات و تحقق يافتن است).
من لا يحضره الفقيه، ج‏۴، ص: ۳۹۲؛
الأمالي( للصدوق)، ص: ۶؛
الخصال، ج‏۱، ص: ۲۱۸.


کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال محفوظ و متعلق به حجت الاسلام و المسلمین سید محمدحسن بنی هاشمی خمینی میباشد.

طراحی و پیاده سازی: FARTECH/فرتک - فکور رایانه توسعه کویر -