انهار
انهار
مطالب خواندنی

سه لشگر سپاه در ۴۸ ساعت داعش را از عراق جمع می کند

بزرگ نمایی کوچک نمایی
به گزارش رهیاب نیوز سردار ایرج مسجدی مشاور عالی فرمانده نیروی قدس سپاه در یادواره شهدای مدافع حرم در اهواز اظهار داشت: دشمن از سوریه مثل موج به سمت شهرهای عراق سرازیر شد و به نزدیکی سامرا و کربلا رسید از طرف دیاله به مرزهای ایران نزدیک شد بعد ما همینطور ساکت و بی تفاوتی بنشینیم؟
وی ادامه داد:داعش یک موج هجومی داشت چون هیچ مقاومتی روبرویش صورت نگرفت سد آهنینی در برابرش نبود عراق تازه شکل گرفته بود اوضاع سیاسی آنجا بهم ریخته بود مجاهدین شیعه هنوز سازماندهی نشده بودند برای همین موفق شدند تا نزدیکی بغداد هم برسد.
سردار مسجدی تصریح کرد:فتوای مرجعیت نجف یکی از عوامل مهمی بود که جلوی تکفیری ها را گرفت ورود نیروهای مردمی برای دفاع از کیان اسلام و حرمهای شریف اهل بیت هسته مقاومت را شکل داد عامل دوم که داعش را در عراق زمین گیر کرد ورود ایران و سپاه قدس به فرماندهی سردار سلیمانی بود.
وی افزود:ایران به عراق لشگری گشی نکرد که اگر اجازه این کار صادر می شد سه لشگر سپاه در ۴۸ ساعت داعش را از عراق جمع می کرد ما فقط کمک پشتیبانی مستشاری به عراقی ها می کنیم.
مشاور عالی فرمانده نیروی قدس سپاه تاکید کرد:چندنفر از رزمنده های ایران پا به میدان گذاشتند از جمله این شهدای عزیزی که بزرگداشت آنها امروز در این مسجد برگزار شده است ما به عراق و سوریه لشگر نبردیم چند نفراز ایران رفتند وبه عراقی ها و سوری ها کمک کردند.
وی ادامه داد:اگر خون مدافعان حرم اهل بیت نبود امسال خون هزاران زائر امام حسین در اربعین ریخته می شد در عملیات جرف الصخر که شهید تقوی هم حضور داشت تمام ماشین های انتحاری و سوله های تهیه بمب داعشی ها به تصرف درآمد جرف الصخر جایی بود که سربازان امریکایی می ترسیدند پای خود را آنجا بگذارند ارتش عراق آنجا را تا آن روز ندیده بود اما مجاهدین شیعه با سازماندهی رزمندگان ایرانی آنجا را پاک سازی کردند.
سردار مسجدی گفت:اگر شهدای مدافع حرم ما نبود قطعا وضعیت عراق و سوریه به گونه ای دیگر بود امنیت در مناطق شیعه نشین عراق و سوریه دسترنج فداکاری های مدافعان حرم است امنیت مرزهای ایران هم به برکت خون آنهاست چرا که باید دشمن را در عمق مورد هدف قرار دهیم تا امنیت مرزهای ایران تامین شود مگر مقاومت بدون شهادت و مجروحیت می شود؟
وی افزود:حرف هایی که امریکا درباره مبارزه با تروریسم می زند داستان است داعش در نزدیک مرزهای ایران در محاصره نیروهای مقاومت بود چهار روز متوالی هواپیماهای امریکایی برای داعشی ها مهمات و سلاح ارسال کردند.

  

 
پاسخ به احکام شرعی
 
موتور جستجوی سایت

تابلو اعلانات

پیوندها

حدیث روز

امیدواری به رحمت خدا

عن ابى ذرالغفارى (رضى اللّه عنه) قال: قال النبى (صلى اللّه عليه و آله‏ و سلّم): قال اللّه تبارك و تعالى:

يابن آدم ما دعوتنى و رجوتنى اغفرلك على ما كان فيك و ان اتيتنى بقرار الارض خطيئة اتيتك بقرارها مغفرة ما لم تشرك بى و ان اخطات حتى بلغ خطاياك عنان السماء ثم استغفرتنى غفرت لك.

اى فرزند آدم هر زمان كه مرا بخوانى و به من اميد داشته باشى تمام آنچه كه بر گردن توست مى‏بخشم و اگر به وسعت زمين همراه با گناه به پيش من آئى، من به وسعت زمين همراه با مغفرت به نزد تو مى‏آيم، مادامى كه شرك نورزى. و اگر مرتكب گناه شوى بنحوى كه گناهت به مرز آسمان برسد سپس استغفار كنى، ترا خواهم بخشيد.کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال محفوظ و متعلق به حجت الاسلام و المسلمین سید محمدحسن بنی هاشمی خمینی میباشد.

طراحی و پیاده سازی: FARTECH/فرتک - فکور رایانه توسعه کویر -