انهار
انهار
مطالب خواندنی

رونمایی از «اگر غلطی از آنها سر بزند»

بزرگ نمایی کوچک نمایی
خانه طراحان انقلاب اسلامی به مناسبت فرارسیدن 22 بهمن سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران از تازه ترین موشن گرافیگ خود با عنوان «اگر غلطی از آنها سر بزند» رونمایی کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر، خانه طراحان انقلاب اسلامی در توضیحی که پیرامون تازه ترین اثر خود منتشر کرده، آورده است: از قدیم آورده اند که نجابت زیاد، کثیفی به بار می آورد. طی یک ساله گذشته و در پی تماس ها و پیام های مکرر آمریکا برای مذاکره با ایران، در عین بی اعتمادی تاریخی ایرانیان به این شیطان بزرگ، دولت جدید برای آخرین بار توبه گرگ را پذیرفت و قدم در مسیر مذاکره گذاشت.
در مقابل آمریکا به جای استفاده از فرصت مذاکره برای حل بحران هایی که در خاورمیانه گریبان‌گیر آنهاست، روی خوش را به خیال باطل، عقب نشینی تصور کرده و دهان به فحاشی گشود.

دلبستگی بیش از پیش سردمداران آمریکا به گزینه های روی میزشان، حاکی از ضعف آنان در تحلیل است که روی گشاده دولت ایران را عقب نشینی معنا کرده اند. غافل از آنکه ملت ایران به گوشند که مبادا «غلطی از آن ها سر بزند!».

اگر آمریکا امروز خواهان ماجراجویی جدید در خاور میانه است باید بداند ما هرگز در جنگ پیش قدم نبوده و نخواهیم بود، اما اگر غلطی از او  سر بزند پاسخ آن را در کمتر از چشم به هم زدنی خواهیم دید. پاسخی نه محدود به خاک آمریکا، بلکه در هر نقطه از جهان که منافعی دارد.

و اما مجموعه ای که مشاهد می کنید هدیه ای است برای دیواره‌های کاخ سفید. هدیه ای برای  جناب رییس جمهور، که هرگاه سرشان را از برف های روی میز در آوردند، نگاهی هم به آنها بیاندازند.

صداقت آمریکایی، شمر زمانه‌ات را بشناس،‌ با یک گل بهار نمی‌شه، تهدید تولید ملی از جمله آثار حوزه تبلیغات محیطی خانه طراحان انقلاب اسلامی است که تاکنون در سطح شهر تهران به نمایش گذاشته شده است.

  

 
پاسخ به احکام شرعی
 
موتور جستجوی سایت

تابلو اعلانات

پیوندها

حدیث روز

امیدواری به رحمت خدا

عن ابى ذرالغفارى (رضى اللّه عنه) قال: قال النبى (صلى اللّه عليه و آله‏ و سلّم): قال اللّه تبارك و تعالى:

يابن آدم ما دعوتنى و رجوتنى اغفرلك على ما كان فيك و ان اتيتنى بقرار الارض خطيئة اتيتك بقرارها مغفرة ما لم تشرك بى و ان اخطات حتى بلغ خطاياك عنان السماء ثم استغفرتنى غفرت لك.

اى فرزند آدم هر زمان كه مرا بخوانى و به من اميد داشته باشى تمام آنچه كه بر گردن توست مى‏بخشم و اگر به وسعت زمين همراه با گناه به پيش من آئى، من به وسعت زمين همراه با مغفرت به نزد تو مى‏آيم، مادامى كه شرك نورزى. و اگر مرتكب گناه شوى بنحوى كه گناهت به مرز آسمان برسد سپس استغفار كنى، ترا خواهم بخشيد.کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال محفوظ و متعلق به حجت الاسلام و المسلمین سید محمدحسن بنی هاشمی خمینی میباشد.

طراحی و پیاده سازی: FARTECH/فرتک - فکور رایانه توسعه کویر -