انهار
انهار
مطالب خواندنی

پیام سایت انهار به رئیس شبکه فتنه گر فدک

بزرگ نمایی کوچک نمایی

بسم الله الرحمن الرحیم

همیشه و از صغر سنّ علاقه مند به روحانیت، علماء و مراجع عظام شیعه بوده ام و زمانی هم که برخی از عالمان و مراجع!! با نظام مقدس جمهوری اسلامی ضدیت کردند! حمل بر صحّت و نظر شخصیشان میدانستم اما وقتی نام یاسرالحبیب (رئیس شبکه فتنه گر فدک) را شنیدم و با عقاید موهن و سطحی ایشان آشنا شدم از کسانی که امثال یاسرالحبیب را تقویت میکنند و حرکات جاهلانه او را توجیه میکنند و او را در آغوش حمایت خود پناه میدهند در شگفت شدم!!! اینان اجازه میدهند شیخی فرومایه و جاه طلب، بدون مبانی علمی با پشتگرمی دشمنان قسم خورده اسلام (انگلیس و یهود و...) اسلام را کودکانه توضیح دهند و تعریف کنند!!! و حتّی جرأت فتوا دادن هم پیدا کند و جهال و مغرضان و معاندان نیز برایش آفرین بگویند و سوت و کف بزنند و به گفتار سخیفش تشویقش کنند!!!

اما سـؤالاتم از جناب شیخ یاسر:

1- آیا جناب شما که اینهمه بی پروا جرأت به جسارت به علماء و مراجع عظام شیعه دارید یعنی عقیده دارید سایه دولتمردان کفر مانند انگلیس، آمریکا، و غرب و مزدورانشان در منطقه برایتان ابدی و موجب عزّت خواهد بود؟

2- چگونه قبول میکنید زیر پرچم انگلستان تبلیغ دین اسلام و مذهب شیعه!! کنید؟ و آیا دین و شیعه ای که زیر پرچم این اربابان تبلیغ شود ظلم ستیز و کفر ستیز میشود؟

3- آیا کشور و رهبر معظم اما مظلوم انقلاب اسلامی ایران مستحقّ این همه هتاکیهای زشت و بیشرمانه و وقیحانه شما هستند؟

4- آیا مرجع تقلید شیعه؛ یعنی فقط همان کسی که شما بدون تأمّل و دانش قبولش دارید؟ اگر بنابود همه به قول جاهلانه شما مقلّد شخص مورد علاقه شما که عموی همسرتان میباشد میشدند!! آیا اکنون در سر هر خانه و حسینیه ای جمله «یاحسین» با پارچه بافت انگلیس و لندن نوشته نمیشد؟

5- آیا واقعاً فحاشی و هتاکی های شما و پدرزن بی ادبتان به مراجع عظام شیعه!!! مورد رضای امام زمان (علیه السلام) هست؟
به جنابتان توصیه میکنم، قبل از مرگ خوار کننده بخود آئید و بیشتر از این آب به آسیاب دشمنان سنگدل و قسی القلب اسلام نریزید و باعث فتنه و فساد علیه شیعه و گرفتاریشان نشوید.
والسلام علی من اتبع الهدی

پیام ادامه دارد.


  

 
پاسخ به احکام شرعی
 
موتور جستجوی سایت

تابلو اعلانات

ویژه نامه ماه مبارک رمضان


پیوندها

حدیث روز

امیدواری به رحمت خدا

عن ابى ذرالغفارى (رضى اللّه عنه) قال: قال النبى (صلى اللّه عليه و آله‏ و سلّم): قال اللّه تبارك و تعالى:

يابن آدم ما دعوتنى و رجوتنى اغفرلك على ما كان فيك و ان اتيتنى بقرار الارض خطيئة اتيتك بقرارها مغفرة ما لم تشرك بى و ان اخطات حتى بلغ خطاياك عنان السماء ثم استغفرتنى غفرت لك.

اى فرزند آدم هر زمان كه مرا بخوانى و به من اميد داشته باشى تمام آنچه كه بر گردن توست مى‏بخشم و اگر به وسعت زمين همراه با گناه به پيش من آئى، من به وسعت زمين همراه با مغفرت به نزد تو مى‏آيم، مادامى كه شرك نورزى. و اگر مرتكب گناه شوى بنحوى كه گناهت به مرز آسمان برسد سپس استغفار كنى، ترا خواهم بخشيد.کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال محفوظ و متعلق به حجت الاسلام و المسلمین سید محمدحسن بنی هاشمی خمینی میباشد.

طراحی و پیاده سازی: FARTECH/فرتک - فکور رایانه توسعه کویر -