انهار
انهار
مطالب خواندنی

عربستان از خانه عنکبوت هم سست تر است

بزرگ نمایی کوچک نمایی

به گزارش شيعه آنلاين، حجة الاسلام و المسلمين شيخ «قيس الخزعلي» دبيرکل جنبش «عصائب اهل الحق» عراق طي اظهاراتي شديداللحن، عربستان سعودي را مورد تهديد قرار داد.
وي در اين باره گفت: در صورت دخالت عربستان سعودي در مسائل داخلي عراق، جنبش «عصائب اهل الحق» پاسخ شديدي به دخالت هاي عربستان خواهد داد.
شيخ «قيس الخزعلي» همچنين عربستان را به حمايت تمام عيار از گروهک تروريستي «دولت اسلامي عراق و شام» موسوم به «داعش» متهم کرد و گفت: عربستان علاوه بر داعش، از ديگر گروه هاي تروريستي و تکفيري که در عراق مي جنگند، حمايت مالي و تسليحاتي مي کند.
گفتني است، جنبش «عصائب اهل الحق» عراق از گروه هاي غير سوريه اي است که از حکومت «بشار أسد» رئيس جمهور سوريه حمايت و پشتيباني مي کند و نيروهايش در خاک سوريه حضور دارند و عليه گروهک هاي تروريستي مسلح به مبارزه مي پردازند.
حجة الاسلام و المسلمين شيخ «قيس الخزعلي» در ادامه گفت: عربستان سعودي از خانه عنکبوت هم سست تر است و لذا اگر باز هم در مسائل عراق دخالت کند، از نقطه اي که متوجه آن نشود، پاسـخ شديد و کوبنده اي به اين کشور خواهيم داد.
وي همچنين افزود: کشورهايي که براي برهم زدن اوضاع منطقه و ايجاد فتنه تلاش مي کنند، زياد نيستند. من هم عادت ندارم به طور غير مستقيم صحبت کنم لذا اعلام مي کنم که عربستان سعودي کشوري است که براي ايجاد فتنه در منطقه و به ويژه در عراق تلاش مي کند و مبالغ هنگفتي هزينه کرده است.
شايان ذکر است، «نوري مالکي» نخست وزير عراق نيز چند روز پيش طي اظهاراتي، بدون نام بردن از عربستان سعودي، درباره يک کشور عربي حمايت کننده تروريسم در منطقه و به ويژه در عراق سخن گفت و به اين کشور هشدار داد.
وي در اين باره گفت: متأسفانه در جهان عرب کشوري وجود دارد که حامي اصلي گروهک «داعش» است و تلاش مي کند که بخشي از عراق را از خاک اين کشور جدا کرده و کشوري جديد در منطقه تشکيل دهد.

منبع: شیعه آنلاین


  

 
پاسخ به احکام شرعی
 
موتور جستجوی سایت

تابلو اعلانات

پیوندها

حدیث روز

امیدواری به رحمت خدا

عن ابى ذرالغفارى (رضى اللّه عنه) قال: قال النبى (صلى اللّه عليه و آله‏ و سلّم): قال اللّه تبارك و تعالى:

يابن آدم ما دعوتنى و رجوتنى اغفرلك على ما كان فيك و ان اتيتنى بقرار الارض خطيئة اتيتك بقرارها مغفرة ما لم تشرك بى و ان اخطات حتى بلغ خطاياك عنان السماء ثم استغفرتنى غفرت لك.

اى فرزند آدم هر زمان كه مرا بخوانى و به من اميد داشته باشى تمام آنچه كه بر گردن توست مى‏بخشم و اگر به وسعت زمين همراه با گناه به پيش من آئى، من به وسعت زمين همراه با مغفرت به نزد تو مى‏آيم، مادامى كه شرك نورزى. و اگر مرتكب گناه شوى بنحوى كه گناهت به مرز آسمان برسد سپس استغفار كنى، ترا خواهم بخشيد.کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال محفوظ و متعلق به حجت الاسلام و المسلمین سید محمدحسن بنی هاشمی خمینی میباشد.

طراحی و پیاده سازی: FARTECH/فرتک - فکور رایانه توسعه کویر -