انهار
انهار
مطالب خواندنی

سردار جاجی زاده: توان موشکی حزب‌ الله به نقطه‌ زنی رسیده است

بزرگ نمایی کوچک نمایی

فرمانده نیروی هوافضای سپاه اعلام کرد طبق آنچه ما اطلاع داریم، توانمندی حزب‌الله در چند سال اخیر به قدری افزایش یافته که آنها قادرند هر هدفی را در سرزمین‌های اشغالی با درصد خطای بسیار کم و با توان نقطه‌زنی منهدم کنند.

فرمانده نیروی هوافضای سپاه اعلام کرد طبق آنچه ما اطلاع داریم، توانمندی حزب‌الله در چند سال اخیر به قدری افزایش یافته که آنها قادرند هر هدفی را در سرزمین‌های اشغالی با درصد خطای بسیار کم و با توان نقطه‌زنی منهدم کنند.

سردار امیرعلی حاجی‌زاده فرمانده نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به ترور شهید حسان اللقیس یکی از فرماندهان جهادی حزب‌الله لبنان که در ماههای اخیر توسط مزدوران رژیم صهیونیستی در ضاحیه بیروت به شهادت رسید، گفت: شهید حسان ازجمله فرماندهان حزب‌الله بود که تمام عمر با برکت خود را در راه مبارزه با اشغالگران و صهیونیست‌ها گذاشت و حتی فرزند خودش را هم در جریان جنگ 33روزه تقدیم مقاومت کرد.

سردار حاجی‌زاده درخصوص تاثیرات فنی و مدیریتی شهید حسان اللقیس در ارتقاء توان مقاومت نیز تصریح کرد: ایشان از جمله فرماندهان، بزرگان و مدیران خوش‌فکر و بسیار فعال حزب‌الله بود و کارهایی انجام داد که شاید در روز حادثه‌ای که در آینده ممکن است واقع شود و جنگ حزب‌الله و صهیونیست‌ها پیش بیاید، شاهد بروز و ظهور آن باشیم.

وی ادامه داد: این شهید بزرگوار در طول سال‌های گذشته به خصوص در دوران بعد از جنگ 33 روزه، اقدامات مهمی داشت ازجمله اینکه ذخایر بزرگ دفاعی ایجاد کرد که اثرات آن زمانی به نمایش درخواهد آمد که به هر دلیلی، جنگی بین حزب‌الله و اسرائیل رخ دهد.

فرمانده نیروی هوافضای سپاه تاکید کرد: طبق آنچه ما اطلاع داریم، توانمندی حزب‌الله در این چندسال به قدری افزایش یافته که آنها قادرند هر هدفی را در هر منطقه‌ای از سرزمین‌های اشغالی با درصد خطای بسیار کم و با توان نقطه‌زنی منهدم کنند.

سردار حاجی‌زاده تصریح کرد: کارهایی که امثال شهید حسان اللقیس در مجموعه حزب‌الله انجام دادند و ما از آن خبر داریم، خارج از تصور صهیونیستها بوده و اگر اتفاقی رخ دهد، حال و روز صهیونیست‌ها دیدنی خواهد بود و قطعا شرایط غیرقابل تصوری برای آنها رقم خواهد خورد.

وی گفت: شهید حسان اللقیس با روحیه پرنشاط و فعال، با توجه به اینکه خود در خط مقدم مبارزه قرار داشت، صاحب ایده و طرح بود و اقدامات بزرگ او که یکی از مغزهای حزب‌الله در حوزه‌های جنگ الکترونیک به شمار می‌رفت، در واقع ازجمله ذخایر دفاعی حزب‌الله محسوب می‌شود.

فرمانده نیروی هوافضای سپاه خاطرنشان کرد: البته حزب‌الله همیشه نشان داده که اقداماتش در صحنه نبرد برای دشمن غیرمترقبه خواهد بود و این را در جنگ 33روزه نیز به خوبی نشان داد و امروز هم می‌تواند در هر مقطعی کارهایی از همان جنس را انجام دهد.

سردار حاجی‌زاده در گفت وگو با فارس،  افزود: در واقع حزب‌الله یک پوسته‌ای در ظاهر دارد که شاید صهیونیست‌ها آن را بشناسند اما لایه‌های دوم و سوم حزب‌الله افرادی نظیر حاج حسان و عماد مغنیه هستند که صهیونیست‌ها از آنها بی‌خبرند. این افراد قادرند کارهایی کنند که از حد تصور سردمداران رژیم اشغالگر قدس، خارج است.

منبع: روزنامه کیهان

منبع: روزنامه رسالت


  

 
پاسخ به احکام شرعی
 
موتور جستجوی سایت

تابلو اعلانات

ویژه نامه ماه مبارک رمضان


پیوندها

حدیث روز

امیدواری به رحمت خدا

عن ابى ذرالغفارى (رضى اللّه عنه) قال: قال النبى (صلى اللّه عليه و آله‏ و سلّم): قال اللّه تبارك و تعالى:

يابن آدم ما دعوتنى و رجوتنى اغفرلك على ما كان فيك و ان اتيتنى بقرار الارض خطيئة اتيتك بقرارها مغفرة ما لم تشرك بى و ان اخطات حتى بلغ خطاياك عنان السماء ثم استغفرتنى غفرت لك.

اى فرزند آدم هر زمان كه مرا بخوانى و به من اميد داشته باشى تمام آنچه كه بر گردن توست مى‏بخشم و اگر به وسعت زمين همراه با گناه به پيش من آئى، من به وسعت زمين همراه با مغفرت به نزد تو مى‏آيم، مادامى كه شرك نورزى. و اگر مرتكب گناه شوى بنحوى كه گناهت به مرز آسمان برسد سپس استغفار كنى، ترا خواهم بخشيد.کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال محفوظ و متعلق به حجت الاسلام و المسلمین سید محمدحسن بنی هاشمی خمینی میباشد.

طراحی و پیاده سازی: FARTECH/فرتک - فکور رایانه توسعه کویر -