انهار
انهار
مطالب خواندنی

صدها قرارداد هم با 5+1 بسته شود به آمريکا اعتماد نمي‌کنيم

بزرگ نمایی کوچک نمایی
رئيس سازمان بسيج مستضعفين گفت: صدها قرارداد هم با 5+1 بسته شود به آمريکا اعتماد نمي‌کنيم.به گزارش خبرگزاري فارس از ملاير سردار محمدرضا نقدي در مجمع بسيج اين شهرستان با بيان اينکه دشمن در دنيا رسوا شده است افزود: آنها تمام ابزارهاي قدرت خود را از دست داده و ضعيف شده‌اند.وي خاطرنشان کرد: در اين شرايط دشمن تلاش مي‌کند ايران اسلامي را به زانو درآورد تا شايد قدرت از دست رفته خود را از اين راه به دست آورد.نقدي با اشاره به اينکه عده‌اي نيز تلاش دارند تا مسير ما را تغيير دهند تا راه سازش را در پيش بگيريم، ادامه داد: دستاوردهاي عظيم ايران اسلامي را بايد با هوشياري و بصيرت حفظ کنيم.
وي با بيان اينکه عده‌اي حرف از اعتماد مي‌زنند، گفت: اگر صدها قرارداد هم با 5+1 بسته شود، هيچگاه به استکبار و آمريکا اعتماد نخواهيم کرد. وي با اشاره به اينکه مسئله ايران با آمريکا از نوع اعتماد نيست، بيان داشت: مشکل ما با آمريکا از نوع ماهيتي است.وي با بيان اينکه با آمريکا مذاکره مي‌کنيم اما به او اعتماد نخواهيم کرد، افزود: هرگاه آمريکا ماهيت استکباري خود را تغيير داد آن زمان مي‌توان به او اعتماد کرد.نقدي با بيان اينکه ديپلماسي جزئي از مبارزه است گفت: در قانون اساسي بر مبارزه با استکبار و دفاع از مظلومان تأکيد شده است.وي افزود: اگر کسي اعتقاد به مبارزه نداشته باشد در مقابل قانون اساسي ايستاده است و سمت او غصبي خواهد بود.

  

 
پاسخ به احکام شرعی
 
موتور جستجوی سایت

تابلو اعلانات

پیوندها

حدیث روز

امیدواری به رحمت خدا

عن ابى ذرالغفارى (رضى اللّه عنه) قال: قال النبى (صلى اللّه عليه و آله‏ و سلّم): قال اللّه تبارك و تعالى:

يابن آدم ما دعوتنى و رجوتنى اغفرلك على ما كان فيك و ان اتيتنى بقرار الارض خطيئة اتيتك بقرارها مغفرة ما لم تشرك بى و ان اخطات حتى بلغ خطاياك عنان السماء ثم استغفرتنى غفرت لك.

اى فرزند آدم هر زمان كه مرا بخوانى و به من اميد داشته باشى تمام آنچه كه بر گردن توست مى‏بخشم و اگر به وسعت زمين همراه با گناه به پيش من آئى، من به وسعت زمين همراه با مغفرت به نزد تو مى‏آيم، مادامى كه شرك نورزى. و اگر مرتكب گناه شوى بنحوى كه گناهت به مرز آسمان برسد سپس استغفار كنى، ترا خواهم بخشيد.کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال محفوظ و متعلق به حجت الاسلام و المسلمین سید محمدحسن بنی هاشمی خمینی میباشد.

طراحی و پیاده سازی: FARTECH/فرتک - فکور رایانه توسعه کویر -