انهار
انهار
مطالب خواندنی

نصب موشک‌هاي سنگين روي شناورها و بالگردهاي کوچک سپاه

بزرگ نمایی کوچک نمایی
فرمانده نيروي دريايي سپاه از نصب موشک‌هاي ضدناو بزرگ روي بالگردهاي کوچک و نصب و عملياتي کردن موشک‌هاي سنگين روي شناورهاي اين نيرو خبر داد. دريادار علي فدوي فرمانده نيروي دريايي سپاه پاسداران انقلاب اسلامي در جمع تعدادي از فرماندهان و کارکنان اين نيرو از نصب و به‌کارگيري انواع موشک‌هاي سنگين بر روي شناورها و بالگردهاي کوچک سپاه خبر داده و گفته است: ما به لحاظ نوع مأموريتي که داريم، توانستيم از اول تا آخر با باورمندي، طراحي، توليد و تجهيزات شناوري مانند نصب موشک‌هاي ضدناو بزرگ روي بالگردهاي کوچک يا نصب و عملياتي کردن موشک‌هاي سنگين روي شناورها و بالگردهاي کوچک را خودمان انجام دهيم.منظور فرمانده نيروي دريايي سپاه از موشک‌هاي سنگين مي‌تواند انواع موشک‌هاي کروز دريايي با بُردهاي بلند باشد که موشک نور با برد بيش از 120 کيلومتر و موشک قادر با برد بيش از 200کيلومتر ازجمله مهمترين آنهاست.دريادار فدوي همچنين مي‌گويد: ما مدعي هستيم يکي از منحصر‌به‌فردترين مراکزي که در آن توليد علم صورت گرفته، نيروي دريايي سپاه بوده و در اين رقابت از ساير نيروها پيش افتاده است.

  

 
پاسخ به احکام شرعی
 
موتور جستجوی سایت

تابلو اعلانات

پیوندها

حدیث روز

امیدواری به رحمت خدا

عن ابى ذرالغفارى (رضى اللّه عنه) قال: قال النبى (صلى اللّه عليه و آله‏ و سلّم): قال اللّه تبارك و تعالى:

يابن آدم ما دعوتنى و رجوتنى اغفرلك على ما كان فيك و ان اتيتنى بقرار الارض خطيئة اتيتك بقرارها مغفرة ما لم تشرك بى و ان اخطات حتى بلغ خطاياك عنان السماء ثم استغفرتنى غفرت لك.

اى فرزند آدم هر زمان كه مرا بخوانى و به من اميد داشته باشى تمام آنچه كه بر گردن توست مى‏بخشم و اگر به وسعت زمين همراه با گناه به پيش من آئى، من به وسعت زمين همراه با مغفرت به نزد تو مى‏آيم، مادامى كه شرك نورزى. و اگر مرتكب گناه شوى بنحوى كه گناهت به مرز آسمان برسد سپس استغفار كنى، ترا خواهم بخشيد.کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال محفوظ و متعلق به حجت الاسلام و المسلمین سید محمدحسن بنی هاشمی خمینی میباشد.

طراحی و پیاده سازی: FARTECH/فرتک - فکور رایانه توسعه کویر -