انهار
انهار
مطالب خواندنی

آیةالله سبحانی (مدّظلّه): تضعیف نظام و رهبری حرام قطعی هست

بزرگ نمایی کوچک نمایی

به گزارش مرکز خبر حوزه، حضرت آيت‌‌ا... سبحاني در ديدار اساتيد و طلاب حوزه علميه بناب با اشاره به فتنه‌هاي اخير اظهار داشت:

ما بايد با چنگ و دندان از نظام اسلامي محافظت کنيم؛ زيرا اين نظام، تنها نظامي است که بر اساس اسلام و قرآن شکل گرفته است و همه اين فتنه‌ها به خاطر اين است که دشمن نمي‌خواهد نظام ما الگو باشد و به جاهاي ديگر سرايت کند؛ بنابراين هر حرکتي که به ضرر نظام باشد و موجب تضعيف رهبري شود، مسلماً حرام است و بايد با آن برخورد کرد.

حضرت آيت‌ا... سبحاني، در ادامه خداترسي را از مهم‌ترين خصوصيات مبلغ دانست و افزود:

امروزه سلاح مرسوم در دنيا سلاح فرهنگ و تبليغ است که اساس آن قلم و بيان رساست و اگر مبلغان ما قلم و بيان رسايي داشته باشند، دين اسلام تمام دنيا را فرا مي‌گيرد، ولي متاسفانه به سلاح روز مجهز نيستيم و به اين علت نمي‌توانيم حقيقت اسلام را به درستي به جهانيان برسانيم.


  

 
پاسخ به احکام شرعی
 
موتور جستجوی سایت

تابلو اعلانات

پیوندها

حدیث روز

امیدواری به رحمت خدا

عن ابى ذرالغفارى (رضى اللّه عنه) قال: قال النبى (صلى اللّه عليه و آله‏ و سلّم): قال اللّه تبارك و تعالى:

يابن آدم ما دعوتنى و رجوتنى اغفرلك على ما كان فيك و ان اتيتنى بقرار الارض خطيئة اتيتك بقرارها مغفرة ما لم تشرك بى و ان اخطات حتى بلغ خطاياك عنان السماء ثم استغفرتنى غفرت لك.

اى فرزند آدم هر زمان كه مرا بخوانى و به من اميد داشته باشى تمام آنچه كه بر گردن توست مى‏بخشم و اگر به وسعت زمين همراه با گناه به پيش من آئى، من به وسعت زمين همراه با مغفرت به نزد تو مى‏آيم، مادامى كه شرك نورزى. و اگر مرتكب گناه شوى بنحوى كه گناهت به مرز آسمان برسد سپس استغفار كنى، ترا خواهم بخشيد.کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال محفوظ و متعلق به حجت الاسلام و المسلمین سید محمدحسن بنی هاشمی خمینی میباشد.

طراحی و پیاده سازی: FARTECH/فرتک - فکور رایانه توسعه کویر -