انهار
انهار
مطالب خواندنی

حکم خوابی که دیده شده مرجع تقلید آیةالله العظمی وحیدخراسانی

بزرگ نمایی کوچک نمایی
سوال سلام
من ۸ ماهه باردارم دختر هست. قصد نامگذاری با نام های امروزی دارم اما خواهرم خواب دیده که پدرم که فوت شده دختر بچه که گویا برای من هست بغلشه و فاطمه صداش میکنه..
تعبیرش چیه ممنون میشم کمکم کنید واقعا نمیدونم چکنم..
مرجع تقلید: حضرت آیت الله العظمی وحید خراسانی(مدظله)
 
جواب:بسم الله الرحمن الرحیم
سلام علیکم و رحمة الله
وقت بخیر و تشکر از اعتمادتان به سایت انهار
بزرگوار.
اولاٌ: سایت انهار تعبیر خواب ندارد.
ثانیاً: خواب حجت نیست و نمی تواند تکلیفی بر گردن انسان ایجاد کند و امری را واجب یا امری را حرام کند بنابراین به خواب اعتنا نکنید مگر اینکه بخواهید احتیاط کنید و احتیاط این هست که برای خوابی که دیده شده است صدقه دهید.
اما دخترم زیبنده نیست که مسلمان و مومنی بخواهد اسامی غیر اولیاء دین و غیر ارزشی و نامناسب استفاده کند زیرا بعضی از اسامی زیبنده مسلمان نیست. یاحقّ.

  

 
پاسخ به احکام شرعی
 
موتور جستجوی سایت

تابلو اعلانات

پیوندها

حدیث روز

امیدواری به رحمت خدا

عن ابى ذرالغفارى (رضى اللّه عنه) قال: قال النبى (صلى اللّه عليه و آله‏ و سلّم): قال اللّه تبارك و تعالى:

يابن آدم ما دعوتنى و رجوتنى اغفرلك على ما كان فيك و ان اتيتنى بقرار الارض خطيئة اتيتك بقرارها مغفرة ما لم تشرك بى و ان اخطات حتى بلغ خطاياك عنان السماء ثم استغفرتنى غفرت لك.

اى فرزند آدم هر زمان كه مرا بخوانى و به من اميد داشته باشى تمام آنچه كه بر گردن توست مى‏بخشم و اگر به وسعت زمين همراه با گناه به پيش من آئى، من به وسعت زمين همراه با مغفرت به نزد تو مى‏آيم، مادامى كه شرك نورزى. و اگر مرتكب گناه شوى بنحوى كه گناهت به مرز آسمان برسد سپس استغفار كنى، ترا خواهم بخشيد.کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال محفوظ و متعلق به حجت الاسلام و المسلمین سید محمدحسن بنی هاشمی خمینی میباشد.

طراحی و پیاده سازی: FARTECH/فرتک - فکور رایانه توسعه کویر -