انهار
انهار
مطالب خواندنی

80 درصد ازدواج هاي اينترنتي به شكست منتهي مي شود

بزرگ نمایی کوچک نمایی
.  رئيس پليس امنيت اخلاقي ناجا گفت: طبق آمار از هر 10 ازدواجي كه به واسطه ارتباطات اينترنتي انجام شده 8 مورد به شكست منتهي شده است.

به گزارش ايسنا سردار احمد روزبهاني افزود: بيش از نيمي از آشنايي هاي دختران و پسران در فضاي مجازي به فساد اخلاقي و ارتباطات نامشروع منجر شده است.

وي در ادامه از توقيف 345 عنوان كتاب حاوي مطالب غيرشرعي و غيرعرفي در كتابفروشي هاي معتبر خبر داد و گفت: اين كتاب ها در خيابان انقلاب تهران به فروش مي رسيد.

روزبهاني با قرائت نوشته يك بسيجي به مقايسه بين جنگ نرم و سرد پرداخت و گفت: در جنگ تحميلي ميدان نبرد محدود بود اما در جنگ نرم حتي دورافتاده ترين روستاها نيز از گزند جنگ نرم در امان نيستند.

وي با اشاره به فرمايشات مكرر مقام معظم رهبري درباره تهاجم فرهنگي، ناتوي فرهنگي و جنگ نرم درباره آثار منفي استفاده غيرصحيح از اينترنت، گفت: اينترنت پديده اي است كه چه بخواهيم چه نخواهيم ظرف سه سال آينده در همه خانه ها وارد مي شود اما از آنجا كه ما به فكر نبوديم و فرهنگ استفاده را ياد نگرفتيم و ياد نداديم به دشمن اجازه داديم تا فرزندانمان را در خانه و در اتاق هايشان مورد هجوم قرار دهند.


تاریخ تهیه مطلب: 1389/10/24

  

 
پاسخ به احکام شرعی
 
موتور جستجوی سایت

تابلو اعلانات

ویژه نامه ماه مبارک رمضان


پیوندها

حدیث روز

امیدواری به رحمت خدا

عن ابى ذرالغفارى (رضى اللّه عنه) قال: قال النبى (صلى اللّه عليه و آله‏ و سلّم): قال اللّه تبارك و تعالى:

يابن آدم ما دعوتنى و رجوتنى اغفرلك على ما كان فيك و ان اتيتنى بقرار الارض خطيئة اتيتك بقرارها مغفرة ما لم تشرك بى و ان اخطات حتى بلغ خطاياك عنان السماء ثم استغفرتنى غفرت لك.

اى فرزند آدم هر زمان كه مرا بخوانى و به من اميد داشته باشى تمام آنچه كه بر گردن توست مى‏بخشم و اگر به وسعت زمين همراه با گناه به پيش من آئى، من به وسعت زمين همراه با مغفرت به نزد تو مى‏آيم، مادامى كه شرك نورزى. و اگر مرتكب گناه شوى بنحوى كه گناهت به مرز آسمان برسد سپس استغفار كنى، ترا خواهم بخشيد.کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال محفوظ و متعلق به حجت الاسلام و المسلمین سید محمدحسن بنی هاشمی خمینی میباشد.

طراحی و پیاده سازی: FARTECH/فرتک - فکور رایانه توسعه کویر -