انهار
انهار
مطالب خواندنی

آيا مرا براي ازدواج جادو كرده اند؟!

بزرگ نمایی کوچک نمایی

.

سوال:با سلام چند سالی است به خواستگاری هر دختری می رویم در ظرف چند دقیقه با مخالفت و یادخالت یک نفر حتی از خانواده خودمان بهم میخورد. زن های فامیل می گویند شما راجادو کرده اند چون هم از لحاظ زیبائی در حد خوبی هستیم هم خانواده اصیلی داریم تحصیلات دانشگاهی و 5برادریم و خواهر نداریم .بعضی وقتها کار از جائی خراب می شود که نه ما می دانیم و نه خانواده دختر، طوری که آنها رفت و آمد را قطع نمی کنند و می گویند دختر ما عروس این خانه است ولی ... حال پیش دعا گرها بروم یا نه؟ ازدواج ما چه مشکلی برای دنیا به وجود می آورد که خدا نمیخواهد... اگر باید دنبال گناه برویم بگوئید؟ والّا راه منطقی نشان دهید 8سال زجر و افکار منفی آدم را روانی میکند.
پاسخ: متاسفانه الآن در جامعه بین برخی رایج شده تا در امری موفق نمیشوند به حساب جادو و جنبل میگذارند که این امر یک قضاوت افراطی است و از شما که می فرمائید خانواده ای اصیل و دانشگاهی هستیم چنین افکاری بعید است.اگر واقعا فرد مشخصی از خانواده خود را میشناسید که دخالت و کارشناسی میکند ایشان را در جریان خواستگاری خودتان نگذارید تا کارتان تمام شود. شما که از خانواده ای اصیل و دانشگاهی هستید نباید بگوئید پیش دعاگرها بروم یا گناه کنم یا افکار منفی انسان را روانی میکنه شما باید منطقی بگوئید و راه منطقی هم زیاده.

تاریخ تهیه مطلب: 1388/7/5

  

 
پاسخ به احکام شرعی
 
موتور جستجوی سایت

تابلو اعلانات

ویژه نامه ماه مبارک رمضان


پیوندها

حدیث روز

امیدواری به رحمت خدا

عن ابى ذرالغفارى (رضى اللّه عنه) قال: قال النبى (صلى اللّه عليه و آله‏ و سلّم): قال اللّه تبارك و تعالى:

يابن آدم ما دعوتنى و رجوتنى اغفرلك على ما كان فيك و ان اتيتنى بقرار الارض خطيئة اتيتك بقرارها مغفرة ما لم تشرك بى و ان اخطات حتى بلغ خطاياك عنان السماء ثم استغفرتنى غفرت لك.

اى فرزند آدم هر زمان كه مرا بخوانى و به من اميد داشته باشى تمام آنچه كه بر گردن توست مى‏بخشم و اگر به وسعت زمين همراه با گناه به پيش من آئى، من به وسعت زمين همراه با مغفرت به نزد تو مى‏آيم، مادامى كه شرك نورزى. و اگر مرتكب گناه شوى بنحوى كه گناهت به مرز آسمان برسد سپس استغفار كنى، ترا خواهم بخشيد.کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال محفوظ و متعلق به حجت الاسلام و المسلمین سید محمدحسن بنی هاشمی خمینی میباشد.

طراحی و پیاده سازی: FARTECH/فرتک - فکور رایانه توسعه کویر -