انهار
انهار
مطالب خواندنی

مبل چوبی کهنه مقام معظم رهبری

بزرگ نمایی کوچک نمایی
بسم الله الرحمن الرحیم
یکی از مظلومیت های رهبر عزیز انقلاب این است که در مورد منش و زندگی او به دلیل کم کاری اهل فرهنگ و گاه ممانعت خود معظم له ،هیچ گزارش تصویری ، تاکنون تهیه نشده است و این در حالی است که رسانه های صهیونیستی غرب با دروغ و دغل در مورد این سید اسمانی خزعبلات فراوانی را در قالب مثلا فیلم مستند !! با تکیه به توهمات ساخته اند.زندگی حضرت آیت الله خامنه ای از نظر سادگی و صفا به طور قطع در بین علمای کشور نظیری ندارد.بنا به نقل صحیح با یک واسطه ، تقریبا سراسر منزل رهبری با موکت کهنه و قدیمی پوشیده شده و به ندرت فرش های قدیمی و بسیار کهنه ای در جاهای محدودی برای مهمانان منزل ایشان انداخته شده است (مرحوم سید احمد خمینی (ره)می فرمودند ان تکه فرش ها هم ان قدر فرسوده و زبر است که من از آن ها به موکت پناه بردم !!).اخیرا یکی از رسانه ها تصویری از اطاق مثلا تشریفات !! بیت رهبری که معظم له با سران دنیا در این اطاق ملاقات می کند چاپ کرده است که در عرض ۱۴ سال(دیدار نلسون ماندلای فقید با او تا دیدار اخیر نوری المالکی) فقط روکش مبل ها به دلیل فرسوده و بد منظر شدن عوض شده است.ببینید:

  

 
پاسخ به احکام شرعی
 
موتور جستجوی سایت

تابلو اعلانات

پیوندها

حدیث روز

امیدواری به رحمت خدا

عن ابى ذرالغفارى (رضى اللّه عنه) قال: قال النبى (صلى اللّه عليه و آله‏ و سلّم): قال اللّه تبارك و تعالى:

يابن آدم ما دعوتنى و رجوتنى اغفرلك على ما كان فيك و ان اتيتنى بقرار الارض خطيئة اتيتك بقرارها مغفرة ما لم تشرك بى و ان اخطات حتى بلغ خطاياك عنان السماء ثم استغفرتنى غفرت لك.

اى فرزند آدم هر زمان كه مرا بخوانى و به من اميد داشته باشى تمام آنچه كه بر گردن توست مى‏بخشم و اگر به وسعت زمين همراه با گناه به پيش من آئى، من به وسعت زمين همراه با مغفرت به نزد تو مى‏آيم، مادامى كه شرك نورزى. و اگر مرتكب گناه شوى بنحوى كه گناهت به مرز آسمان برسد سپس استغفار كنى، ترا خواهم بخشيد.کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال محفوظ و متعلق به حجت الاسلام و المسلمین سید محمدحسن بنی هاشمی خمینی میباشد.

طراحی و پیاده سازی: FARTECH/فرتک - فکور رایانه توسعه کویر -