انهار
انهار
مطالب خواندنی

در باره احکام برگزیده

بزرگ نمایی کوچک نمایی

1- احکامی که بیشتر مورد مورد نیاز و ابتلای مؤمنین هست در این بخش نمایش داده میشود.
2- سعی شده است فتاوای تمام مراجع عظام تقلید در ذیل هر مسأله درج شود، بنابراین اگر نام مرجعی نباشد به معنای آن است که به فتوای مطمئن آن مرجع تقلید از منبع معتبر دسترسی پیدا نکردیم. (ولی البته پس از دسترسی به آنها افزوده میگردد).
دو نـکـتـه:
1) اینجانب در ارائه این خدمت فقهی (دسترسی آسان به برخی از احکام) هدفی جز رضای خدای سبحان و اولیاء دین (علیهم السلام) ندارم، لذا از اهل فضل و علم (أیّدهم الله تعالی) تقاضا دارم بنده را از نواقص آن آگاه و یا پیشنهادهای خود را جهت ارائه بهتر آن ارسال کنند.
2) انشاء الله با لطف خدا و عنایات اولیاء دین (علیهم السلام) و دعای مؤمنین به تدریج «احکام برگزیده» تکمیل گردد.

  

 
پاسخ به احکام شرعی
 
موتور جستجوی سایت

تابلو اعلانات

پیوندها

حدیث روز

امیدواری به رحمت خدا

عن ابى ذرالغفارى (رضى اللّه عنه) قال: قال النبى (صلى اللّه عليه و آله‏ و سلّم): قال اللّه تبارك و تعالى:

يابن آدم ما دعوتنى و رجوتنى اغفرلك على ما كان فيك و ان اتيتنى بقرار الارض خطيئة اتيتك بقرارها مغفرة ما لم تشرك بى و ان اخطات حتى بلغ خطاياك عنان السماء ثم استغفرتنى غفرت لك.

اى فرزند آدم هر زمان كه مرا بخوانى و به من اميد داشته باشى تمام آنچه كه بر گردن توست مى‏بخشم و اگر به وسعت زمين همراه با گناه به پيش من آئى، من به وسعت زمين همراه با مغفرت به نزد تو مى‏آيم، مادامى كه شرك نورزى. و اگر مرتكب گناه شوى بنحوى كه گناهت به مرز آسمان برسد سپس استغفار كنى، ترا خواهم بخشيد.کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال محفوظ و متعلق به حجت الاسلام و المسلمین سید محمدحسن بنی هاشمی خمینی میباشد.

طراحی و پیاده سازی: FARTECH/فرتک - فکور رایانه توسعه کویر -