انهار
انهار
مطالب خواندنی

علاقه به دوست پسرم

بزرگ نمایی کوچک نمایی
سوال پسری 18ساله و سید هستم که به یکی از دوستان پسرم که مدت 8 سال با هم دوست هستیم احساس و عواطف خیلی خیلی قوی دارم خیلی دوسش دارم واقعا به هم وابسته ایم در دو ساله گذاشته هم با هم روابط در حد بوس و... داشتیم و قبل از عید چندبار همدیگر را به صورت نامشروع ارضاء کردیم و یک بار هم دخول داشتیم هنوز هم بعضی اوقات دوباره هوس همچین کاری میکنم چاره چیه؟ بخدا من مذهبی سفت و سخت هستم چندبار بساط زنا جور شد ولی نه من نه رفیقم سمتش نرفتیم جایی که کار میکنیم بساط مشروب خوری و عرق خوری هم هست ولی سمتش نمیریم به ناموس کسی هم هیچوقت نگاه نکردیم حالا میشه راهنماییم کنید؟

جواب پسرم از شما تعجب دارم که خود را سید اولاد پیغمبر، و مذهبی می دانید ولی چنین گناه زشت و کثیفی را مرتکب می شوید!!! زیرا در حدیث آمده است که پیامبر اکرم صلی الله علیه وآله وسلم فرمود: کسی که با پسری لواط کند روز قیامت جنب وارد محشر می شود و آب دنیا او را پاک نمی کند و خشم خدا بر اوست و مورد لعنت خدا قرار می گیرد و دوزخ برای او آماده و مهیا می گردد.
در حدیث دیگری امده: کسی که لواط می کند عرش خدا به لرزه در می آید و خداوند او را مورد لعنت و غضب خود قرار می دهد و جهنم را برایش آماده می کنند و کسی را که این فعل کثیف بر او واقع شده در کنار جهنم نگه می دارند تا خلائق از حساب فارغ شوند و سپس او را در جهنم می اندازند و در طبقات دوزخ همیشه معذب خواهد بود.
در خبر آمده غلامی ارباب خود را کشته بود و پس از آنکه غلام اقرار به قتل کرد بنا شد غلام را به جرم قتل اعدام کنند. آقا امیرالمومنین علی علیه السلام از غلام پرسید: چرا ارباب خود را کشتی؟ گفت: به زور با من لواط کرد پس او را کشتم.
حضرت از اولیاء مقتول پرسید آیا او را دفن کرده اید گفتند آری.
آنگاه حضرت فرمود : غلام را ته سه روز نگه دارند و پس از سه روز اولیاء مقتول حاضر شدند و حضرت به اتفاق آنان بر سر قبر ارباب آمد آنگاه حضرت پرسید این قبر میت شماست؟
گفتند : آری.
حضرت فرمود: قبر را بشکافید تا به لحد برسد.
چون به لحد رسیدند و آن را برداشتند جنازه را ندیدند.
حضرت تکبیر گفت و فرمود: به خدا قسم دروغ نگفتم. شنیدم از رسول خدا صلی الله علیه وآله وسلم که فرمود: هر کس از امت من عمل قوم لوط را انجام دهد و بدون توبه از دنیا برود در قبرش بیش از سه روز نمی ماند تا اینکه زمین او را فرو می برد به جایی که قوم لوط هستند و به آنها ملحق می شود و در زمره آنها محشور می شود.
پسرم بنا نداشتم پاسخ بدهم زیرا وقت ما کم است و نمی توانیم مشاوره را پاسخگو باشیم ولی به دلیل آنکه گناه شما زشت و کثیف است به خاطر خدا و برای انکه از گناهتان توبه و استغفار کنید چند حدیث را برای شما ارسال کردم.
اگر سید و اولاد پیغمبر هستید و اگر مذهبی هستید در این شب عزیز قدر از گناهانتان توبه و استغفار کنید و با رفیقی که دارید اگر نمی توانید ترک گناه کنید و حتی نمی توانید از نگاه نامشروعتان صرفنظر کنید رفاقت را برای همیشه کنار بگذارید زیرا رفاقتی که شما را از خدا دور کند پشیزی ارزش ندارد مگر اینکه رفیق موجب نزدیکی خدا به انسان شود. یاحقّ.  

 
پاسخ به احکام شرعی
 
موتور جستجوی سایت

تابلو اعلانات

پیوندها

حدیث روز

امیدواری به رحمت خدا

عن ابى ذرالغفارى (رضى اللّه عنه) قال: قال النبى (صلى اللّه عليه و آله‏ و سلّم): قال اللّه تبارك و تعالى:

يابن آدم ما دعوتنى و رجوتنى اغفرلك على ما كان فيك و ان اتيتنى بقرار الارض خطيئة اتيتك بقرارها مغفرة ما لم تشرك بى و ان اخطات حتى بلغ خطاياك عنان السماء ثم استغفرتنى غفرت لك.

اى فرزند آدم هر زمان كه مرا بخوانى و به من اميد داشته باشى تمام آنچه كه بر گردن توست مى‏بخشم و اگر به وسعت زمين همراه با گناه به پيش من آئى، من به وسعت زمين همراه با مغفرت به نزد تو مى‏آيم، مادامى كه شرك نورزى. و اگر مرتكب گناه شوى بنحوى كه گناهت به مرز آسمان برسد سپس استغفار كنى، ترا خواهم بخشيد.کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال محفوظ و متعلق به حجت الاسلام و المسلمین سید محمدحسن بنی هاشمی خمینی میباشد.

طراحی و پیاده سازی: FARTECH/فرتک - فکور رایانه توسعه کویر -