انهار
انهار
مطالب خواندنی

حدود مجاز افزايش اجاره بها ساليانه

بزرگ نمایی کوچک نمایی
سوال باسلام ودعاي خير براي شما در يك زمين وقفي كه اعياني آن نيز مربوط به مستاجر بوده وحدود35سال نيز جهت كار توليد وياانباري مورد استفاده قرار ميگيرد درسال جاري رئيس اقاف بدون نظر كارشناسي وبدور از هر منطقي پيشنهاد 600درصد افزايش اجاره بها راداده آيا به نظر جنابعالي ايشان مجاز به اين حد افزايش اجاره زمين رادارد وبه طور كلي درملك اوقافي كه اعياني مربوط به مستاجر ميباشد ايا درامد بيشتر ياكمتر وياهرگونه ترقي يازيان در ميزان اجاره بها تاثيري ميتواند داشته باشد وآيا باتوجه به دراختيار داشت مالكيت اعياني ميتوان اعياني را به افراد ديگر اجاره داد از پاسخ شما سپاسگذارم
 
جواب عزیزم؛ ضمن آرزوی سلامتی شما و دعا برای رفع مشکلات و نگرانیهایتان و نیز درخواست از خدا برای قبولی طاعات و عبادات شما در این ماه عزیز و نورانی و مبارک رمضان؛ فعلاً بخاطر بیماری و مشغله های ضروری دیگر، فرصت پاسخگوئی به مشاوره برایمان وجود ندارد و فقط فعلاً پاسخگوی احکام هستیم و در بخش ورودی درخواست مشاوره بنری هم قرار داده ایم که مشاوره ارسال نشود.
البته در این ماه عزیز بهترین فرصت برای دوست شدن با خدا و رابطه با خالق هستی و عاقبت بخیر شدن هست. اجازه ندهید شیطان این فرصت طلایی را از شما بگیرد. التماس دعا. یاحقّ.

  

 
پاسخ به احکام شرعی
 
موتور جستجوی سایت

تابلو اعلانات

پیوندها

حدیث روز

امیدواری به رحمت خدا

عن ابى ذرالغفارى (رضى اللّه عنه) قال: قال النبى (صلى اللّه عليه و آله‏ و سلّم): قال اللّه تبارك و تعالى:

يابن آدم ما دعوتنى و رجوتنى اغفرلك على ما كان فيك و ان اتيتنى بقرار الارض خطيئة اتيتك بقرارها مغفرة ما لم تشرك بى و ان اخطات حتى بلغ خطاياك عنان السماء ثم استغفرتنى غفرت لك.

اى فرزند آدم هر زمان كه مرا بخوانى و به من اميد داشته باشى تمام آنچه كه بر گردن توست مى‏بخشم و اگر به وسعت زمين همراه با گناه به پيش من آئى، من به وسعت زمين همراه با مغفرت به نزد تو مى‏آيم، مادامى كه شرك نورزى. و اگر مرتكب گناه شوى بنحوى كه گناهت به مرز آسمان برسد سپس استغفار كنى، ترا خواهم بخشيد.کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال محفوظ و متعلق به حجت الاسلام و المسلمین سید محمدحسن بنی هاشمی خمینی میباشد.

طراحی و پیاده سازی: FARTECH/فرتک - فکور رایانه توسعه کویر -