انهار
انهار
مطالب خواندنی

خود ارضایی- لواط

بزرگ نمایی کوچک نمایی
سوال من پسری 29 ساله ، مجرد هستم و از 15 سالگی تا 22 سالگی زیاد جلق می زدم و تخلیه می کردم و از 22 سالگی به تا امروز با پسر دایی ام که 17 سالش است ، وقتی با هم باشیم کنار هم میشینیم و با آلت هم بازی می کنیم و بعد او مرا از پشت و و بعضی موقع از جلو لا پایی خودش را تخلیه می کند و من هم این کار را انجام میدم و بعد از تخلیه خیلی پشیمون می شیم میگیم کاشکی این کار را انجام نداده بودیم و بعد تصمیم می گیرم که به خدا این کار را انجام نمی دهم باز هم بعد از چند روزی دوبازه باهم این کار را انجام میدم و خسته شده ام و تصمیم گرفتم و توبه کردم که دیگه این کار را انجام ندم ولی بعد از 2ماهی امروز وقتی با هم بودیم این کار را انجام دادیم و از خدا خیلی شرمنده ام که توبه ام را شکشستم چون که کسی توبه اش بشکند یعنی خدا را مسخره می کند . به خدا می خوام توبه کنم ولی از خدا شرمم میاد که دیگه شاید توبه ام بشکنم . چه کار کنم
 
جواب عزیزم؛ ضمن آرزوی سلامتی شما و دعا برای رفع مشکلات و نگرانیهایتان و نیز درخواست از خدا برای قبولی طاعات و عبادات شما در این ماه عزیز و نورانی و مبارک رمضان؛ فعلاً بخاطر بیماری و مشغله های ضروری دیگر، فرصت پاسخگوئی به مشاوره برایمان وجود ندارد و فقط فعلاً پاسخگوی احکام هستیم و در بخش ورودی درخواست مشاوره بنری هم قرار داده ایم که مشاوره ارسال نشود.
البته در این ماه عزیز بهترین فرصت برای دوست شدن با خدا و رابطه با خالق هستی و عاقبت بخیر شدن هست. اجازه ندهید شیطان این فرصت طلایی را از شما بگیرد. التماس دعا. یاحقّ.

  

 
پاسخ به احکام شرعی
 
موتور جستجوی سایت

تابلو اعلانات

پیوندها

حدیث روز

امیدواری به رحمت خدا

عن ابى ذرالغفارى (رضى اللّه عنه) قال: قال النبى (صلى اللّه عليه و آله‏ و سلّم): قال اللّه تبارك و تعالى:

يابن آدم ما دعوتنى و رجوتنى اغفرلك على ما كان فيك و ان اتيتنى بقرار الارض خطيئة اتيتك بقرارها مغفرة ما لم تشرك بى و ان اخطات حتى بلغ خطاياك عنان السماء ثم استغفرتنى غفرت لك.

اى فرزند آدم هر زمان كه مرا بخوانى و به من اميد داشته باشى تمام آنچه كه بر گردن توست مى‏بخشم و اگر به وسعت زمين همراه با گناه به پيش من آئى، من به وسعت زمين همراه با مغفرت به نزد تو مى‏آيم، مادامى كه شرك نورزى. و اگر مرتكب گناه شوى بنحوى كه گناهت به مرز آسمان برسد سپس استغفار كنى، ترا خواهم بخشيد.کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال محفوظ و متعلق به حجت الاسلام و المسلمین سید محمدحسن بنی هاشمی خمینی میباشد.

طراحی و پیاده سازی: FARTECH/فرتک - فکور رایانه توسعه کویر -