انهار
انهار
مطالب خواندنی

خیانت همسر

بزرگ نمایی کوچک نمایی
سوال من سه سال و نیم پیش ازدواج کردمحدود یک سال و نیمه که عروسی کردیم قبل از ازدواج یک سال دوست بودیم و با مخالفت شدید خانواده همسرم ازدواج کردیم, اونا از دوستی ما چیزی نمی دونند. بعد ازدواج خیلی بد خلقی کردند و این رفتارشون منو با همسرم بد خلق کرد و البته مشکلات مالی فراوانی که داشتیم و عدم شناخت من نسبت به جنس مخالف موجب بد خلقی دائمی من شد. موقع عروسیمون همسرم میگفت میریم خونمون و منو به حال خودم میزاره و از شرم خلاص می شه اون از خانواده مذهبی است و فرزند 9 خانواده است که 12 تا فرزند دارند بعد عروسی رفتار من بهتر شد اما شوهرم رفتارش سرد بودو بسیار بد قول و بیشتر وقت بیرون خونه و معمولا بیان می کرد سر کاره و بعد 9 ماه فهمیدم که با زن دیگه ای ارتباط داره و اون قول داد دیگه کار ی نکنه و 20 روز کایر نکرد اما بعد 20 روز دوباره رابطه برقرار کرد البته من در این 20 روز خلقم تغییر نکرد کمی بی تفاوت به حضورش شده بودم و شدید چک می کردمش بعد 20 روز که فهمیدم گفت ترک می کنه اما 2 روز بعد دوباره شروع کرد و ایندفعه دوباره دو روز ترک کرد وب عد شروع کرد و دیگه کار ی به کارش نداشتم و سعی کردم بشم عین دوره دوستی مون بعد از یک ماه خودش تصمیم به ترک گرفت و من اینو از روی صداهاش که ضبط می کردم فهمیدم وگرنه اون خودش هیچی نمی گفت من هم چنان خوب بودم بدون کمترین برخوردی و یا یادآوری اون توی این دو ماه دو سه باری شد که ارتباط گرفت یک روزه و تا سه روز پیش که کلا رمز گوشی شو پاک کرده بود و کلی شاد بود و خوش خلق و خوش قول و همون شب یه دوست دختر قدیمیش پیام داد و اون صبح روز بعد دوباره گوشیشئ رمز گذاشت و تا غروب با اون دختر تماس داشت و دیر اومد خونه و من ناراحت و خسته از این همه تلاش بی نتیجه این 5 ماهم چمدانمو بستمو اون مانع رفتنم شد و امروز که نرفتم سر کار اونم نرفت تا من خونه رو ترک نکنم و حالا تازه رفته من نمی دونم چه باید بکنم اگه بدونم درست می شه در طی زمان این زمان رو به هر دو تامون می دم اما اگه تلاش بی هوده باشه حاضر نیستم ادامه بدم؟
چه کنم؟
 
جواب عزیزم؛ ضمن آرزوی سلامتی شما و دعا برای رفع مشکلات و نگرانیهایتان و نیز درخواست از خدا برای قبولی طاعات و عبادات شما در این ماه عزیز و نورانی و مبارک رمضان؛ فعلاً بخاطر بیماری و مشغله های ضروری دیگر، فرصت پاسخگوئی به مشاوره برایمان وجود ندارد و فقط فعلاً پاسخگوی احکام هستیم و در بخش ورودی درخواست مشاوره بنری هم قرار داده ایم که مشاوره ارسال نشود.
البته در این ماه عزیز بهترین فرصت برای دوست شدن با خدا و رابطه با خالق هستی و عاقبت بخیر شدن هست. اجازه ندهید شیطان این فرصت طلایی را از شما بگیرد. التماس دعا. یاحقّ.

  

 
پاسخ به احکام شرعی
 
موتور جستجوی سایت

تابلو اعلانات

پیوندها

حدیث روز

امیدواری به رحمت خدا

عن ابى ذرالغفارى (رضى اللّه عنه) قال: قال النبى (صلى اللّه عليه و آله‏ و سلّم): قال اللّه تبارك و تعالى:

يابن آدم ما دعوتنى و رجوتنى اغفرلك على ما كان فيك و ان اتيتنى بقرار الارض خطيئة اتيتك بقرارها مغفرة ما لم تشرك بى و ان اخطات حتى بلغ خطاياك عنان السماء ثم استغفرتنى غفرت لك.

اى فرزند آدم هر زمان كه مرا بخوانى و به من اميد داشته باشى تمام آنچه كه بر گردن توست مى‏بخشم و اگر به وسعت زمين همراه با گناه به پيش من آئى، من به وسعت زمين همراه با مغفرت به نزد تو مى‏آيم، مادامى كه شرك نورزى. و اگر مرتكب گناه شوى بنحوى كه گناهت به مرز آسمان برسد سپس استغفار كنى، ترا خواهم بخشيد.کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال محفوظ و متعلق به حجت الاسلام و المسلمین سید محمدحسن بنی هاشمی خمینی میباشد.

طراحی و پیاده سازی: FARTECH/فرتک - فکور رایانه توسعه کویر -