انهار
انهار
مطالب خواندنی

خانواده

بزرگ نمایی کوچک نمایی
سوال با سلام خانمی هستم که 5سال ازدواج کردم یک سال پیش از طریق موبایلش پی بردم که شوهرم دوست دخترای زیادی داره بهش که گفتم اول انکار کرد بعداز یک ماه جروبحث گفت که من اشتباه کردم همه ی اونارو ول کردم ولی حاضر به قسم خوردن نشد یه ماه پیش پی بردم که مزاحم تلفنی میشه چند نفر رو اذیت کرده چهار روز پیش اومد بهم گفت میخوام یه رازی رو بهت بگم فلان کس که شمارشو تو موبایلم دیده بودی دختری بود که با یه پیرمرد ازدواج کرده‌بود و
از زندگیش بدش می اومد من راهنماش بود حالا چهار روزه که فوت کرده منم همین ازش قبول کردم ولی بعد که مسجای موبایلشو که خوندم خواهرهمون طرف براش فرستاده فهمیدم قضیه عشق عاشقی در کار بوده و دختره عاشقی ومجنون شوهرمه تا حدی که هدیه ای که شوهرم بهش داده بود یه قرآن وخودکار گفته با من دفن بشن وقتی مسج رو دیدم نمیدونم چرا شوهرمو نمیتونم تحمل کنم فکر میکنم هر چی بهم میگه دروغه تو رو خدا کمکم کنید ولش کنم در حالی که من 5ماه باردارم تا حالا هیچ کس از این ماجرا خبر نداره من یک ساله که سکوت کردم لطفا منو راهنمایی کنید
وبعدمسجای رو که دیدم خواهر همون طرف براش
فرستاده بود فهمیدم قضیه عشق عاشقی در کار بوده
 
جواب عزیزم؛ ضمن آرزوی سلامتی شما و دعا برای رفع مشکلات و نگرانیهایتان و نیز درخواست از خدا برای قبولی طاعات و عبادات شما در این ماه عزیز و نورانی و مبارک رمضان؛ فعلاً بخاطر بیماری و مشغله های ضروری دیگر، فرصت پاسخگوئی به مشاوره برایمان وجود ندارد و فقط فعلاً پاسخگوی احکام هستیم و در بخش ورودی درخواست مشاوره بنری هم قرار داده ایم که مشاوره ارسال نشود.
البته در این ماه عزیز بهترین فرصت برای دوست شدن با خدا و رابطه با خالق هستی و عاقبت بخیر شدن هست. اجازه ندهید شیطان این فرصت طلایی را از شما بگیرد. التماس دعا. یاحقّ.

  

 
پاسخ به احکام شرعی
 
موتور جستجوی سایت

تابلو اعلانات

پیوندها

حدیث روز

امیدواری به رحمت خدا

عن ابى ذرالغفارى (رضى اللّه عنه) قال: قال النبى (صلى اللّه عليه و آله‏ و سلّم): قال اللّه تبارك و تعالى:

يابن آدم ما دعوتنى و رجوتنى اغفرلك على ما كان فيك و ان اتيتنى بقرار الارض خطيئة اتيتك بقرارها مغفرة ما لم تشرك بى و ان اخطات حتى بلغ خطاياك عنان السماء ثم استغفرتنى غفرت لك.

اى فرزند آدم هر زمان كه مرا بخوانى و به من اميد داشته باشى تمام آنچه كه بر گردن توست مى‏بخشم و اگر به وسعت زمين همراه با گناه به پيش من آئى، من به وسعت زمين همراه با مغفرت به نزد تو مى‏آيم، مادامى كه شرك نورزى. و اگر مرتكب گناه شوى بنحوى كه گناهت به مرز آسمان برسد سپس استغفار كنى، ترا خواهم بخشيد.کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال محفوظ و متعلق به حجت الاسلام و المسلمین سید محمدحسن بنی هاشمی خمینی میباشد.

طراحی و پیاده سازی: FARTECH/فرتک - فکور رایانه توسعه کویر -