انهار
انهار
مطالب خواندنی

جطوری مشکلمو حلش کنم

بزرگ نمایی کوچک نمایی
سوال سلام
من دختری 23 ساله هستم که چند سال قبل نامزد کردم ولی نامزدی ما بعد از 2 سال بهم خورد چون نامزدم معتاد بود و همش بهم دروغ میگفت در ضمن ما عقد نکرده بودیم ولی من دوسش داشتم و خیلی ضربه شدیدی خورم بابای نامزدم بهم گفت پسر من ی فاحشه میخواد که واسش پول در بیاره و به درد تو نمیخوره و قسم خورد که هیچ وقت زنش نمیده ولی 9 ماه بعد ازدواج کرد و من خیلی افسرده شدم بعد چون ضربه شدیدی تحمل میکردم با ی پسر توی دانشگاه دوست شدم ولی واسه ازدواج نه ولی اون پسر خیلی اذیتم میکرد هر موقه میگفتم بیا بیرون یا بریم خرید ممانعت میکرد و نمیومد و میگفت من که تو را نمیخوام من تحمل میکردم چون احساس تنهایی میکردم وقتی ازش جدا میشدم خیلی گریه میکردم بعد الان جوری شده وقتی باهاش تماس میگیرم بی احترامی میکنه و میگه من اصلا نمیفهمم تو چی میگی میگه به من چه که تو اعصابت خورد میشه من هزار تا کار دارم و اصلا به قولایی که میده عمل نمیکنه
الان جوری شدم که از مردا نفرت پیدا کردم و هیچ کس دوست ندارم و حتی به ازدواج بدبینم حس میکنم همه مردا فقط میخوان طرفشون اذیت کنن/اینقدر عقده ای شدم که چرا زندگیم اینجوری شده و نمیدونم باید چکار کنم /همش گریه میکنم که چرا من سرنوشتم اینجوری شد چرا تنها موندم چرا کسی ندارم و این موضوع اذیتم میکنه
ازتون خواهش میکنم کمک کنید تا بدونم باید چکار کنم چطوری روحیه ام بهتر بشه و باید در این شرایط چکار کنم
ممنون میشم جواب بدین
 
جواب عزیزم؛ ضمن آرزوی سلامتی شما و دعا برای رفع مشکلات و نگرانیهایتان و نیز درخواست از خدا برای قبولی طاعات و عبادات شما در این ماه عزیز و نورانی و مبارک رمضان؛ فعلاً بخاطر بیماری و مشغله های ضروری دیگر، فرصت پاسخگوئی به مشاوره برایمان وجود ندارد و فقط فعلاً پاسخگوی احکام هستیم و در بخش ورودی درخواست مشاوره بنری هم قرار داده ایم که مشاوره ارسال نشود.
البته در این ماه عزیز بهترین فرصت برای دوست شدن با خدا و رابطه با خالق هستی و عاقبت بخیر شدن هست. اجازه ندهید شیطان این فرصت طلایی را از شما بگیرد. التماس دعا. یاحقّ.

  

 
پاسخ به احکام شرعی
 
موتور جستجوی سایت

تابلو اعلانات

پیوندها

حدیث روز

امیدواری به رحمت خدا

عن ابى ذرالغفارى (رضى اللّه عنه) قال: قال النبى (صلى اللّه عليه و آله‏ و سلّم): قال اللّه تبارك و تعالى:

يابن آدم ما دعوتنى و رجوتنى اغفرلك على ما كان فيك و ان اتيتنى بقرار الارض خطيئة اتيتك بقرارها مغفرة ما لم تشرك بى و ان اخطات حتى بلغ خطاياك عنان السماء ثم استغفرتنى غفرت لك.

اى فرزند آدم هر زمان كه مرا بخوانى و به من اميد داشته باشى تمام آنچه كه بر گردن توست مى‏بخشم و اگر به وسعت زمين همراه با گناه به پيش من آئى، من به وسعت زمين همراه با مغفرت به نزد تو مى‏آيم، مادامى كه شرك نورزى. و اگر مرتكب گناه شوى بنحوى كه گناهت به مرز آسمان برسد سپس استغفار كنى، ترا خواهم بخشيد.کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال محفوظ و متعلق به حجت الاسلام و المسلمین سید محمدحسن بنی هاشمی خمینی میباشد.

طراحی و پیاده سازی: FARTECH/فرتک - فکور رایانه توسعه کویر -