انهار
انهار
مطالب خواندنی

آمیزش و زناشویی (مرجع تقلید آیةالله خامنه ای)

بزرگ نمایی کوچک نمایی
سوال سلام ببخشید من سوالاتم را به اینصورت بیان میکنم
1-شوهرم وقتی میخواهد با من رابطه داشته باشد دوست دارد نقش بازی کنیم مثلا او دکتر باشد و من به مطب او به عنوان بیمار رفته و او به من تجاوز کند حکم این گونه رابطه و تصورات ذهنی چیست؟
2- آیا زن و شوهر میتوانند برای لذت بیشتر از رابطه جنسی به فیلمهای جنسی نگاه کنند؟
مرجع تقلید: آیت الله خامنه ای(مدظله)

جواب 1- این کار زیبنده مؤمن و عاقل نیست و تصور زنا نیز انسان را به زنا وادار میسازد. آقا أمیرالمؤمنین علی (علیه السلام) میفرماید: «من کثر فکره فی المعاصی! دعته إلیها» کسی که به معاصی زیاد فکر کند به آن کار وارد میشود.
2- نگاه کردن به فیلمهای مبتذل به هر دلیل جایز نیست و موجب میشود چشم انسان لیاقتهای دریافت معنویتها را از دست بدهد. یاحقّ.  

 
پاسخ به احکام شرعی
 
موتور جستجوی سایت

تابلو اعلانات

پیوندها

حدیث روز

امیدواری به رحمت خدا

عن ابى ذرالغفارى (رضى اللّه عنه) قال: قال النبى (صلى اللّه عليه و آله‏ و سلّم): قال اللّه تبارك و تعالى:

يابن آدم ما دعوتنى و رجوتنى اغفرلك على ما كان فيك و ان اتيتنى بقرار الارض خطيئة اتيتك بقرارها مغفرة ما لم تشرك بى و ان اخطات حتى بلغ خطاياك عنان السماء ثم استغفرتنى غفرت لك.

اى فرزند آدم هر زمان كه مرا بخوانى و به من اميد داشته باشى تمام آنچه كه بر گردن توست مى‏بخشم و اگر به وسعت زمين همراه با گناه به پيش من آئى، من به وسعت زمين همراه با مغفرت به نزد تو مى‏آيم، مادامى كه شرك نورزى. و اگر مرتكب گناه شوى بنحوى كه گناهت به مرز آسمان برسد سپس استغفار كنى، ترا خواهم بخشيد.کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال محفوظ و متعلق به حجت الاسلام و المسلمین سید محمدحسن بنی هاشمی خمینی میباشد.

طراحی و پیاده سازی: FARTECH/فرتک - فکور رایانه توسعه کویر -