مطالب خواندنی

آمیزش و زناشویی (مرجع تقلید آیةالله خامنه ای)

بزرگ نمایی کوچک نمایی
سوال سلام ببخشید من سوالاتم را به اینصورت بیان میکنم
1-شوهرم وقتی میخواهد با من رابطه داشته باشد دوست دارد نقش بازی کنیم مثلا او دکتر باشد و من به مطب او به عنوان بیمار رفته و او به من تجاوز کند حکم این گونه رابطه و تصورات ذهنی چیست؟
2- آیا زن و شوهر میتوانند برای لذت بیشتر از رابطه جنسی به فیلمهای جنسی نگاه کنند؟
مرجع تقلید: آیت الله خامنه ای(مدظله)

جواب 1- این کار زیبنده مؤمن و عاقل نیست و تصور زنا نیز انسان را به زنا وادار میسازد. آقا أمیرالمؤمنین علی (علیه السلام) میفرماید: «من کثر فکره فی المعاصی! دعته إلیها» کسی که به معاصی زیاد فکر کند به آن کار وارد میشود.
2- نگاه کردن به فیلمهای مبتذل به هر دلیل جایز نیست و موجب میشود چشم انسان لیاقتهای دریافت معنویتها را از دست بدهد. یاحقّ.  نسخه مناسب چاپ | خروجی word | ایمیل | 

 
پاسخ به احکام شرعی

فید سایت

 
موتور جستجوی سایت

تابلو اعلانات

پیوندها

حدیث روز

امیدواری به رحمت خدا

عن ابى ذرالغفارى (رضى اللّه عنه) قال: قال النبى (صلى اللّه عليه و آله‏ و سلّم): قال اللّه تبارك و تعالى:

يابن آدم ما دعوتنى و رجوتنى اغفرلك على ما كان فيك و ان اتيتنى بقرار الارض خطيئة اتيتك بقرارها مغفرة ما لم تشرك بى و ان اخطات حتى بلغ خطاياك عنان السماء ثم استغفرتنى غفرت لك.

اى فرزند آدم هر زمان كه مرا بخوانى و به من اميد داشته باشى تمام آنچه كه بر گردن توست مى‏بخشم و اگر به وسعت زمين همراه با گناه به پيش من آئى، من به وسعت زمين همراه با مغفرت به نزد تو مى‏آيم، مادامى كه شرك نورزى. و اگر مرتكب گناه شوى بنحوى كه گناهت به مرز آسمان برسد سپس استغفار كنى، ترا خواهم بخشيد.کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال محفوظ و متعلق به حجت الاسلام و المسلمین سید محمدحسن بنی هاشمی خمینی میباشد.

طراحی و پیاده سازی: FARTECH/فرتک - فکور رایانه توسعه کویر -