انهار
انهار
مطالب خواندنی

نمازدانشجویان

بزرگ نمایی کوچک نمایی
سوال باسلام شخصی مقلد رهبری است و به نظر رهبری درباره نمازوروزه دانشجویان که شکسته است جاهل بوده ودر دوران تحصیل نمازش راتمام خوانده حال تکلیف نمازهایی که بایدشکسته میخوانده ولی تمام خوانده چیست...ممنون
مرجع تقلید: حضرت آیت الله العظمی خامنه ای(مدظله)

جواب نماز دانشجو در سفر تحصیلی بنابراحتیاط جمع است (شکسته و تمام) بنابراین مقدار نمازهایی را که تمام خوانده شکسته نیز بجا آورد و از این پس یا نماز جمع بخواند و یا در این احتیاط طبق نظر آیةالله صافی بخواند و فقط تمام بخواند. یاحقّ.  

 
پاسخ به احکام شرعی
 
موتور جستجوی سایت

تابلو اعلانات

پیوندها

حدیث روز

امیدواری به رحمت خدا

عن ابى ذرالغفارى (رضى اللّه عنه) قال: قال النبى (صلى اللّه عليه و آله‏ و سلّم): قال اللّه تبارك و تعالى:

يابن آدم ما دعوتنى و رجوتنى اغفرلك على ما كان فيك و ان اتيتنى بقرار الارض خطيئة اتيتك بقرارها مغفرة ما لم تشرك بى و ان اخطات حتى بلغ خطاياك عنان السماء ثم استغفرتنى غفرت لك.

اى فرزند آدم هر زمان كه مرا بخوانى و به من اميد داشته باشى تمام آنچه كه بر گردن توست مى‏بخشم و اگر به وسعت زمين همراه با گناه به پيش من آئى، من به وسعت زمين همراه با مغفرت به نزد تو مى‏آيم، مادامى كه شرك نورزى. و اگر مرتكب گناه شوى بنحوى كه گناهت به مرز آسمان برسد سپس استغفار كنى، ترا خواهم بخشيد.کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال محفوظ و متعلق به حجت الاسلام و المسلمین سید محمدحسن بنی هاشمی خمینی میباشد.

طراحی و پیاده سازی: FARTECH/فرتک - فکور رایانه توسعه کویر -