انهار
انهار
مطالب خواندنی

آیا تحریک تلفنی همسرم استمناء هست؟

بزرگ نمایی کوچک نمایی
سوال سلام.دختری 22سالم.با نامزدم(با هم محرمیم)تلفنی راجع به sexحرف میزنیم.وقتی حرف میزنیم نامزدم روشکم و الت تناسلیش میخوابه و وقتی با صدای من خیلی تحریک میشه و بهش فشار میادهمین طور که من حرف میزنم خودش رو به زمین فشار میده و ارضاء میشه.این کار گناهه؟خودارضایی محسوب میشه؟نمیخوام واسم راجع به خودارضایی توضیح بدن فقط واضح و روشن بگین خودارضایی هست یا نه؟
مرجع تقلید: حضرت آیت الله العظمی خامنه ای(مدظله)

جواب در صورتی که با اذن پدر به یکدیگر محرم شده اید و عقدانجام شده است سخنان تحریک امیز و عاطفی و احساساتی که بین شما رد و بدل شود اشکالی ندارد.
در صورتی که پس از رد و بدل کردن مطالب عاطفی و عاشقانه و تحریک آمیز رطوبتی از شماها خارج شود آن رطوبت منی نیست نجس نمی باشد و غسل ندارد.
ولی اگر آن رطوبت با شهوت (یعنی در اوج لذت) از شماها خارج شود و پس از آن ارضا شوید یعنی به ارگاسم برسید، ان رطوبت منی است و غسل دارد
و اگر رطوبتی خارج شود ولی ندانید که با لذت جنسی خارج شده است یا در اوج لذت جنسی، وظیفه ای ندارید.
اما اگر هنگام صحبت کردن با یکدیگر کسی با خود بازی کند و با دست خود آنچنان خود را تحریک کند که منی از او خارج شود این کار استمنا و حرام و از گناهان کبیره است و کاری که نوشته اید همسرتان انجام می دهد این کار از قبیل استمنا و کار حرام است. یاحق  

 
پاسخ به احکام شرعی
 
موتور جستجوی سایت

تابلو اعلانات

پیوندها

حدیث روز

امیدواری به رحمت خدا

عن ابى ذرالغفارى (رضى اللّه عنه) قال: قال النبى (صلى اللّه عليه و آله‏ و سلّم): قال اللّه تبارك و تعالى:

يابن آدم ما دعوتنى و رجوتنى اغفرلك على ما كان فيك و ان اتيتنى بقرار الارض خطيئة اتيتك بقرارها مغفرة ما لم تشرك بى و ان اخطات حتى بلغ خطاياك عنان السماء ثم استغفرتنى غفرت لك.

اى فرزند آدم هر زمان كه مرا بخوانى و به من اميد داشته باشى تمام آنچه كه بر گردن توست مى‏بخشم و اگر به وسعت زمين همراه با گناه به پيش من آئى، من به وسعت زمين همراه با مغفرت به نزد تو مى‏آيم، مادامى كه شرك نورزى. و اگر مرتكب گناه شوى بنحوى كه گناهت به مرز آسمان برسد سپس استغفار كنى، ترا خواهم بخشيد.کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال محفوظ و متعلق به حجت الاسلام و المسلمین سید محمدحسن بنی هاشمی خمینی میباشد.

طراحی و پیاده سازی: FARTECH/فرتک - فکور رایانه توسعه کویر -