انهار
انهار
مطالب خواندنی

تصورات شهوانی و استمناء

بزرگ نمایی کوچک نمایی
سوال من دختری هستم مجرد که تصورات شهوانی زیادی به فکر من می آیند دست خودم هم نیست دوست ندارم به گناه بیفتم. مگر این طور نیست که فکر گناه ,گناه محسوب نمیشود؟ آیا این هم استمنا محسوب میشود؟
مرجع تقلید: حضرت آیت الله العظمی مکارم شیرازی(مدظله)

جواب دخترم، استمناء ان است که کسی با خود به قصد بیرون آمدن منی بازی کند ولی اگر تصوراتی داشته باشد در صورتیکه رطوبت با لذت از او خارج شود نجس نیست و منی نمی باشد و غسل هم ندارد ولی اگر آن رطوبت با شهوت یعنی در اوج لذت خارج شود منی هست و غسل دارد. یاحق  

 
پاسخ به احکام شرعی
 
موتور جستجوی سایت

تابلو اعلانات

پیوندها

حدیث روز

امیدواری به رحمت خدا

عن ابى ذرالغفارى (رضى اللّه عنه) قال: قال النبى (صلى اللّه عليه و آله‏ و سلّم): قال اللّه تبارك و تعالى:

يابن آدم ما دعوتنى و رجوتنى اغفرلك على ما كان فيك و ان اتيتنى بقرار الارض خطيئة اتيتك بقرارها مغفرة ما لم تشرك بى و ان اخطات حتى بلغ خطاياك عنان السماء ثم استغفرتنى غفرت لك.

اى فرزند آدم هر زمان كه مرا بخوانى و به من اميد داشته باشى تمام آنچه كه بر گردن توست مى‏بخشم و اگر به وسعت زمين همراه با گناه به پيش من آئى، من به وسعت زمين همراه با مغفرت به نزد تو مى‏آيم، مادامى كه شرك نورزى. و اگر مرتكب گناه شوى بنحوى كه گناهت به مرز آسمان برسد سپس استغفار كنى، ترا خواهم بخشيد.کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال محفوظ و متعلق به حجت الاسلام و المسلمین سید محمدحسن بنی هاشمی خمینی میباشد.

طراحی و پیاده سازی: FARTECH/فرتک - فکور رایانه توسعه کویر -