انهار
انهار
مطالب خواندنی

نماز با عطر غصبی

بزرگ نمایی کوچک نمایی
سوال سلام.
در یک فروشگاه ارایشی بهداشتی مشغول بکار هستم. اگر هنگام فروش اجناس مثلا عطرها یا اسپری ها مقداری از ان ها به لباس و دست وبدن برخورد کند ایا پس از فروش ان اجناس می توانم با ان لباس ها نماز بخوانم یا با توجه به غصبی بودن ان باید لباس ها تعویض شود.
مرجع تقلید: حضرت آیت الله العظمی خامنه ای(مدظله)

جواب اگر پاشیده شدن عطرها و اسپری ها طبیعی است که اشکالی ندارد و اگر غیرطبیعی هست از فروشنده و مالک عطرها و اسپری ها رضایت بگیرید ولی در هر صورت نماز را باطل نمیکند. زیرا شما با عطر غصبی خود را معطر کردید ولی عطرها لباس نیستند چون نماز در لباس غصبی باطل است.  

 
پاسخ به احکام شرعی
 
موتور جستجوی سایت

تابلو اعلانات

پیوندها

حدیث روز

امیدواری به رحمت خدا

عن ابى ذرالغفارى (رضى اللّه عنه) قال: قال النبى (صلى اللّه عليه و آله‏ و سلّم): قال اللّه تبارك و تعالى:

يابن آدم ما دعوتنى و رجوتنى اغفرلك على ما كان فيك و ان اتيتنى بقرار الارض خطيئة اتيتك بقرارها مغفرة ما لم تشرك بى و ان اخطات حتى بلغ خطاياك عنان السماء ثم استغفرتنى غفرت لك.

اى فرزند آدم هر زمان كه مرا بخوانى و به من اميد داشته باشى تمام آنچه كه بر گردن توست مى‏بخشم و اگر به وسعت زمين همراه با گناه به پيش من آئى، من به وسعت زمين همراه با مغفرت به نزد تو مى‏آيم، مادامى كه شرك نورزى. و اگر مرتكب گناه شوى بنحوى كه گناهت به مرز آسمان برسد سپس استغفار كنى، ترا خواهم بخشيد.کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال محفوظ و متعلق به حجت الاسلام و المسلمین سید محمدحسن بنی هاشمی خمینی میباشد.

طراحی و پیاده سازی: FARTECH/فرتک - فکور رایانه توسعه کویر -