انهار
انهار
مطالب خواندنی

قبله

بزرگ نمایی کوچک نمایی
سوال حکم شرعی برای قبله چیست ؟ ایا بنا به این باشد که بابای ما اینطور خوانده در قدیم درست است ؟ یه سایت کامل برای قبله داریم؟ ممنون از تحملتون با ارزوی بهروزی
 
جواب 1- برای شناخت قبله لازم نیست حتما از سیستم های پیچیده علمی استفاده کنیم بلکه از قبله نماهای مطمئن که تاکنون استفاده شده و میشود میتوان قبله را تشخیص داد.
2- یکی از موارد تشخیص قبله شهادت عادل می باشد و پدر شما نیز میتواند در همین معیار تعریف شود و ادعای اشان به قبله قبول است.
از لطف و محبت شما سپاسگذاریم. یاحق

  

 
پاسخ به احکام شرعی
 
موتور جستجوی سایت

تابلو اعلانات

پیوندها

حدیث روز

امیدواری به رحمت خدا

عن ابى ذرالغفارى (رضى اللّه عنه) قال: قال النبى (صلى اللّه عليه و آله‏ و سلّم): قال اللّه تبارك و تعالى:

يابن آدم ما دعوتنى و رجوتنى اغفرلك على ما كان فيك و ان اتيتنى بقرار الارض خطيئة اتيتك بقرارها مغفرة ما لم تشرك بى و ان اخطات حتى بلغ خطاياك عنان السماء ثم استغفرتنى غفرت لك.

اى فرزند آدم هر زمان كه مرا بخوانى و به من اميد داشته باشى تمام آنچه كه بر گردن توست مى‏بخشم و اگر به وسعت زمين همراه با گناه به پيش من آئى، من به وسعت زمين همراه با مغفرت به نزد تو مى‏آيم، مادامى كه شرك نورزى. و اگر مرتكب گناه شوى بنحوى كه گناهت به مرز آسمان برسد سپس استغفار كنى، ترا خواهم بخشيد.کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال محفوظ و متعلق به حجت الاسلام و المسلمین سید محمدحسن بنی هاشمی خمینی میباشد.

طراحی و پیاده سازی: FARTECH/فرتک - فکور رایانه توسعه کویر -