مطالب خواندنی

فروش جنس به قیمت روز

بزرگ نمایی کوچک نمایی
سوال با سلام بنده شغل ازاد دارم چند وقتیست به علت نوسانات بازار دچار مشکل شده ام چون جنسی که می فروشم را باید به همان قیمت فروش بخرم همکارانم به من می گویند که اجناست را به قیمت روز بفروش حالا می خواهم بدانم این کار شرعا صحیح است اگر نیست من چه باید بکنم
مرجع تقلید: حضرت آیت الله العظمی فاضل لنکرانی(قدّس سرّه)

جواب فروختن اجناس به قیمت روز اشکال ندارد ولی سعی کنید رعایت انصاف نمایید چون بی انصافی به مومنین عوارض معنوی زیادی برای کاسب دارد.
اما اگر جنسی را با قمیت سابق و قانون حکومت دریافت کرده اید و اتاق بازرگانی نیز شما را به رعایت قیمت های مشخصه ملزم می کند خلاف قانون جایز نیست. یاحق  نسخه مناسب چاپ | خروجی word | ایمیل | 

 
پاسخ به احکام شرعی

فید سایت

 
موتور جستجوی سایت

تابلو اعلانات

پیوندها

حدیث روز

امیدواری به رحمت خدا

عن ابى ذرالغفارى (رضى اللّه عنه) قال: قال النبى (صلى اللّه عليه و آله‏ و سلّم): قال اللّه تبارك و تعالى:

يابن آدم ما دعوتنى و رجوتنى اغفرلك على ما كان فيك و ان اتيتنى بقرار الارض خطيئة اتيتك بقرارها مغفرة ما لم تشرك بى و ان اخطات حتى بلغ خطاياك عنان السماء ثم استغفرتنى غفرت لك.

اى فرزند آدم هر زمان كه مرا بخوانى و به من اميد داشته باشى تمام آنچه كه بر گردن توست مى‏بخشم و اگر به وسعت زمين همراه با گناه به پيش من آئى، من به وسعت زمين همراه با مغفرت به نزد تو مى‏آيم، مادامى كه شرك نورزى. و اگر مرتكب گناه شوى بنحوى كه گناهت به مرز آسمان برسد سپس استغفار كنى، ترا خواهم بخشيد.کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال محفوظ و متعلق به حجت الاسلام و المسلمین سید محمدحسن بنی هاشمی خمینی میباشد.

طراحی و پیاده سازی: FARTECH/فرتک - فکور رایانه توسعه کویر -