مطالب خواندنی

نجاست مایعات پزشکی مانند مام زیر بغلی (مرجع تقلید آیةالله بهجت)

بزرگ نمایی کوچک نمایی
سوال من خیلی عرق می کنم و همین مسئله برایم دردسر ساز است . در بازار مام هایی جامد یا مایع وجود دارد که در دو نوع الکل دار و بدون الکل هستند برای استعمال زیر بغل و برای جلوگیری از بوی بد عرق. سوال من این است که الکل این مواد پاک است یا نه ؟
مرجع تقلید: حضرت آیت الله العظمی بهجت(قدّس سرّه)
جواب استعمال مام های مشکوک اشکال ندارد و اگریقین به نجاست آن ندارید نیز محکوم به نجاست نمی باشند و اگر یقین به نجاست آن دارید استعمال نکنید یا اگر استعمال کردید بدن خود را از آن طهارت بدهید. یاحقّ.


  نسخه مناسب چاپ | خروجی word | ایمیل | 

 
پاسخ به احکام شرعی

فید سایت

 
موتور جستجوی سایت

تابلو اعلانات

پیوندها

حدیث روز

امیدواری به رحمت خدا

عن ابى ذرالغفارى (رضى اللّه عنه) قال: قال النبى (صلى اللّه عليه و آله‏ و سلّم): قال اللّه تبارك و تعالى:

يابن آدم ما دعوتنى و رجوتنى اغفرلك على ما كان فيك و ان اتيتنى بقرار الارض خطيئة اتيتك بقرارها مغفرة ما لم تشرك بى و ان اخطات حتى بلغ خطاياك عنان السماء ثم استغفرتنى غفرت لك.

اى فرزند آدم هر زمان كه مرا بخوانى و به من اميد داشته باشى تمام آنچه كه بر گردن توست مى‏بخشم و اگر به وسعت زمين همراه با گناه به پيش من آئى، من به وسعت زمين همراه با مغفرت به نزد تو مى‏آيم، مادامى كه شرك نورزى. و اگر مرتكب گناه شوى بنحوى كه گناهت به مرز آسمان برسد سپس استغفار كنى، ترا خواهم بخشيد.کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال محفوظ و متعلق به حجت الاسلام و المسلمین سید محمدحسن بنی هاشمی خمینی میباشد.

طراحی و پیاده سازی: FARTECH/فرتک - فکور رایانه توسعه کویر -