مطالب خواندنی

جرعه ی اعجاز

بزرگ نمایی کوچک نمایی

بهار سال 74 بود كه در بيابان فكه، در منطقه علميات والفجر يك، همراه ديگر نيروها مشغول تفحص شهدا بوديم. در كنار يكى از ارتفاعات، تعداد زيادى شهيد پيدا كرديم. يكى از شهدا حالت جالبى داشت. او كه قد بلند و رشيدى داشت، در حالى روى زمين افتاده بود كه دو دبّه پلاستيكى بيست ليترى آب در دستان استخوانى اش قرار داشت. چه بسا خود تشنه به شهادت رسيده بود. يكى از دبّه ها تركش خورده و سوراخ شده بود; ولى دبّه ديگر، سالم و پر از آب بود. در آن را كه باز كرديم، در كمال حيرت ديديم، با وجودى كه حدود دوازده سال از شهادت اين سقاى بسيجى مى گذرد و اين دبّه، دوازده سال است كه اين آب را در خود نگه داشته است، ولى آب بسيار گوارا و خنك مانده است.

بچه ها با ذكر صلوات، و «سلام بر حسين»، به رسم تبرك، هريك جرعه اى از آن آب نوشيدند.

نقل از : محمد سلیمانی


  نسخه مناسب چاپ | خروجی word | ایمیل | 

 
پاسخ به احکام شرعی

فید سایت

 
موتور جستجوی سایت

تابلو اعلانات

پیوندها

حدیث روز

امیدواری به رحمت خدا

عن ابى ذرالغفارى (رضى اللّه عنه) قال: قال النبى (صلى اللّه عليه و آله‏ و سلّم): قال اللّه تبارك و تعالى:

يابن آدم ما دعوتنى و رجوتنى اغفرلك على ما كان فيك و ان اتيتنى بقرار الارض خطيئة اتيتك بقرارها مغفرة ما لم تشرك بى و ان اخطات حتى بلغ خطاياك عنان السماء ثم استغفرتنى غفرت لك.

اى فرزند آدم هر زمان كه مرا بخوانى و به من اميد داشته باشى تمام آنچه كه بر گردن توست مى‏بخشم و اگر به وسعت زمين همراه با گناه به پيش من آئى، من به وسعت زمين همراه با مغفرت به نزد تو مى‏آيم، مادامى كه شرك نورزى. و اگر مرتكب گناه شوى بنحوى كه گناهت به مرز آسمان برسد سپس استغفار كنى، ترا خواهم بخشيد.کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال محفوظ و متعلق به حجت الاسلام و المسلمین سید محمدحسن بنی هاشمی خمینی میباشد.

طراحی و پیاده سازی: FARTECH/فرتک - فکور رایانه توسعه کویر -