مطالب خواندنی

سایت انهار پاسخگوی مشاوره و استخاره نیست.

بزرگ نمایی کوچک نمایی

کـاربران محترم؛ سایت انهار؛ به دلیل مشغله هـای پژوهشی و تحقـیـقی احکام؛ پـاسـخ دادن بـه مشاوره و استخاره را کلّاً و برای همیشه متوقّف کرد و فقط پاسـخگوی «احکام و ســؤالهای کوتاه شرعی» می باشد.

=====

توضیح: سایت انهار سابقاً علاوه بر پاسخگوئی به احکام، به پیشنهاد برخی از دوستان، پاسـخگوی استخاره و نیز مشاوره هم شد که البتّه با وجود هزاران مشاوره مفید اما از خدمت بزرگتر یعنی انجام کارهای تحقیقاتی احکام باز ماندیم! و وقتمان به این خاطر به هدر رفت و البته بخاطر هدر رفتن وقتمان که باید صرف کارهای اساسی و علمی و مهمتر میشد! اکنون سخت پشیمان شده ایم و جا دارد نیز از کسانی که موجب تنبّه و هوشیاری ما در این زمینه شده اند متشکر باشیم.


  نسخه مناسب چاپ | خروجی word | ایمیل | 

 
پاسخ به احکام شرعی

فید سایت

 
موتور جستجوی سایت

تابلو اعلانات

پیوندها

حدیث روز

امیدواری به رحمت خدا

عن ابى ذرالغفارى (رضى اللّه عنه) قال: قال النبى (صلى اللّه عليه و آله‏ و سلّم): قال اللّه تبارك و تعالى:

يابن آدم ما دعوتنى و رجوتنى اغفرلك على ما كان فيك و ان اتيتنى بقرار الارض خطيئة اتيتك بقرارها مغفرة ما لم تشرك بى و ان اخطات حتى بلغ خطاياك عنان السماء ثم استغفرتنى غفرت لك.

اى فرزند آدم هر زمان كه مرا بخوانى و به من اميد داشته باشى تمام آنچه كه بر گردن توست مى‏بخشم و اگر به وسعت زمين همراه با گناه به پيش من آئى، من به وسعت زمين همراه با مغفرت به نزد تو مى‏آيم، مادامى كه شرك نورزى. و اگر مرتكب گناه شوى بنحوى كه گناهت به مرز آسمان برسد سپس استغفار كنى، ترا خواهم بخشيد.کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال محفوظ و متعلق به حجت الاسلام و المسلمین سید محمدحسن بنی هاشمی خمینی میباشد.

طراحی و پیاده سازی: FARTECH/فرتک - فکور رایانه توسعه کویر -