روز نخست تعرض به ايران 1000 موشك روانه رياض مي شود

بزرگ نمایی کوچک نمایی
سرلشكر سيد يحيي رحيم‎صفوي در جمع پيشكسوتان و رزمندگان دفاع مقدس استان فارس در حسينيه ثارا... با اشاره به قدرت منطقه‎اي ايران، اظهار داشت: در عين حالي كه قدرت فرهنگي، نظامي و اقتصادي آمريكا در حال افول است، ايران قدرت نخست منطقه است و هيچ موضوعي بدون حضور ايران حل نخواهد شد. وي با بيان اين‎كه كشورهاي همسايه هيچ‎گونه تهديدي براي ايران محسوب نمي‎شوند، در پاسخ به پرسش يكي از حاضران در نشست در مورد رجزخواني عربستاني‎ها و حمله به ايران، خاطرنشان كرد: ايران يك قدرت بزرگ است و اگر بخواهند دست از پا خطا كنند، در همان روز نخست 1000 موشك به سمت آنان و قصرهايشان در شهر رياض شليك خواهد شد كه البته بعيد مي‎دانم كه آنان چنين حماقتي كنند.
به گزارش فارس، فرمانده سابق سپاه پاسداران انقلاب اسلامي افزود: امروز حزب‎ا... با 80 هزار موشك تبديل به يك تهديد دائمي براي صهيونيست‎ها شده و افكار امام خميني(ره) و رهبر معظم انقلاب اسلامي در اقصي نقاط جهان ساري و جاري است و اين نشان از نفوذ فكري و فرهنگي انقلاب اسلامي ايران دارد.
دستيار و مشاور عالي فرماندهي معظم كل‎قوا در بخش ديگري از سخنان خود به وضعيت داخلي كشور و مشكلات موجود‎اشاره كرد و در پاسخ به سؤال يكي از حاضران در مورد اين‎كه چرا رهبري در موضوع برجام دخالت مستقيم نكردند، اظهار داشت: مقام معظم رهبري يك فرد قانون‎مدار است، دولت را نيز مردم بر سر كار مي‎آورند، بنابراين ايشان در چارچوب قانون اساسي به مسائل نگاه مي‎كنند. وي تشريح كرد: مقام معظم رهبري از همان ابتدا به مذاكره با آمريكا خوش‎بين نبودند و اين مساله را اعلام كردند، اما به دليل همان پايبندي به قانون اساسي كشور به دولت اجازه دادند وارد مذاكرات برجام شوند؛ حالا اگر دولت راه‎اشتباه رفته است گناه حضرت آقا چيست؟ خُب اين دولت انتخاب مردم بوده است.
فرمانده سابق سپاه پاسداران انقلاب اسلامي با بيان اين‎كه ما در دولت‎سازي مشكل داريم، خاطرنشان كرد: گاهي به نظر مي‎رسد كه اگر دولت نباشد، كشور بهتر اداره خواهد شد. سرلشكر رحيم صفوي تبيين كرد: مردم به ادارات و سازمان‎ها و شهرداري‎ها مراجعه مي‎كنند و مشكلاتشان برطرف نمي‎شود و همين مسائل ايجاد نارضايتي كرده و ضدانقلاب نيز بلافاصله سوءاستفاده مي‎كند و مردم را ناراضي جلوه مي‎دهد كه بخشي از اين نارضايتي‎ها به دليل ناكارآمدي مسؤولان است.

  

پاسخ به احکام شرعی